دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور وارد چابهار شد

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و سایر مسوولان محلی وارد چابهار شد.

به گزارش خبرآنلاین از چابهار : حمیدرضا مومنی که در نیمه ابتدایی فروردین‌ امسال به منطقه آزاد چابهار سفر کرده بود نیز برای بازدید از طرح‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و گردشگری در قالب سفری ۲ روزه به منطقه آزاد چابهار سفر کرده تا روند پیشرفت پروژه‌ها را از نزدیک مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد.

به گفته سخنگو و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، حمیدرضا مومنی در این سفر از پروژه‌ بزرگراه در حال احداث چابهار به کُنارک بازدید می‌کند.

حسام‌الدین یوسفی افزود: بازدید از پروژه‌های مجتمع خدماتی باهورزهی، واحد تولیدی آریا پروفیل، هتل بوم گردی دُربلوچ، مجتمع پرورشی گردشگری شترمرغ و طرح آبرسانی به روستای تیس ازجمله برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بدو ورود به چابهار است.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: بازدید از روند احداث ورزشگاه چهار هزار نفری کریکت و ساختمان مرکزی و همچنین واحد تولیدی «سپیدپلاست» و مجتمع تجاری از برنامه‌های مشاور رییس جمهوری خواهد بود.

وی ادامه داد: نشست شورای مدیران و جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار هم با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، عبدالرحیم کُردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و سایر معاونان این مجموعه برگزار خواهد شد.

یوسفی بازدید از مرز ریمدان، مدارس روستایی، طرح‌های پتروشیمی و مرکز نوآوری را از دیگر برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به چابهار اعلام کرد.

کد خبر 1512012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =