برندگان مسابقه بین‌المللی «فلسطین تنها نیست»، معرفی شدند

۹ برنده نهایی مسابقه بین‌المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور «فلسطین تنها نیست» معرفی شدند و جایزه ویژه به هنرمندی از فلسطین تعلق گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیین پایانی مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست»، با حضور محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، عصر دیروز (پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت‌) در قالب پخش تلویزیونی از شبکه افق سیما با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

در مسابقه بین‌المللی پوستر، کارتون و کاریکاتور «فلسطین تنها نیست» که فراخوان شرکت در آن مهرماه ۹۹ منتشر شده بود، ۲۵۰۰ هنرمند از ۶۶ کشور جهان شرکت کرده بودند که بعد از انجام مراحل داوری توسط داوران ایرانی و خارجی، ۹ برگزیده نهایی معرفی شده و مورد قدردانی قرار گرفتند.

محمد خزایی، عباس ناصری، سعید صادقی، سیدمسعود شجاعی طباطبایی و مسعود ضیایی زردخشویی، داوران ایرانی و لوئیس کارلوس فرناندز از برزیل، روسم از مالزی، ایزابلا کوالسکا از لهستان و کریستینا برنازانی از ایتالیا، هنرمندان خارجی بودند که داوری این مسابقه را برعهده داشتند.

اسامی برگزیدگان و جوایز آنها به شرح زیر است:

رتبه اول

در این مسابقه به برگزیدگان رتبه اول در هر یک از بخش‌ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه اول و جایزه نقدی ۲ هزار یورویی تعلق گرفت.

بخش کارتون: هیکابی دمیرچی از ترکیه

بخش کاریکاتور: پیام وفاتبار از ایران

بخش پوستر: پویا سرابی از ایران

رتبه دوم

به برگزیدگان رتبه دوم این مسابقه در هر یک از بخش‌ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه دوم و جایزه نقدی ۱۵۰۰ یوریی تعلق گرفت.

کارتون: محمود نظری از ایران

کاریکاتور: علیرضا باقری از ایران

پوستر: ایمان ماندگاری از ایران

رتبه سوم

به برگزیدگان رتبه سوم این مسابقه در هر یک از بخش‌ها، تندیس مسابقه، لوح تقدیر رتبه سوم و جایزه نقدی هزار یوریی تعلق گرفت.

کارتون: رائول فرناندو زولتا از کلمبیا

کاریکاتور: آنتونیو آن تونس از پرتغال

پوستر: زوکایی از چین

جایزه ویژه این مسابقه شامل تندیس مسابقه و لوح تقدیر نیز به حنین الحمصی از فلسطین اهدا شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1512193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =