طرح رویداد آبی شهرستان‌های استان ادامه می‌یابد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از تداوم طرح رویداد آبی شهرستان‌های استان در سال جاری به منظور ارتباط نزدیک با مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد محمدمهدی جوادیان زاده در اتاق فکر رویداد آبی شهرستان‌های تفت و مهریز با اشاره به اهمیت برگزاری رویداد آبی شهرستان ها و ادامه این روند در سالهای آتی، گفت: عملکرد شرکت در این خصوص خوب بود اما لازم است تا تمرکز بیشتر و کارشناسی‌تر بر روی این مهم وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد به همکاری ائمه جمعه، فرمانداران، دادستان‌ها و روسای ادارات آب شهرستان‌ها در سال گذشته اشاره و عنوان کرد: این همکاری ها کمک زیادی به شرکت آب منطقه‌ای در رسیدن به اهداف این رویداد آبی کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم امسال نیز با همکاری و همراهی بیشتر مسئولین و مردم بتوانیم دغدغه های آبی شهرستان‌ها را رفع کنیم.

در ادامه رییس منابع آب شهرستانهای تفت و مهریز با اشاره به دغدغه های فرماندار این دو شهرستان درمورد تامین آب شرب و چاه‌های غیرمجاز، مسدود کردن ۴ حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان مهریز را از ره آورد سال گذشته این رویداد عنوان کرد و افزود: امیدواریم با تداوم این رویداد و همکاری و مساعدت دادستان ها بتوانیم از دغدغه های آبی شهرستان‌ها بکاهیم.

گفتنی است در این نشست هرکدام از اعضا ضمن آسیب شناسی طرح رویداد آبی سال گذشته به بیان عملکردها دستاوردها و تاثیرات این رویداد در خصوص حفاظت و بهره برداری صحیح از منابع آب زیرزمینی پرداخته و ادامه این روند و ارتباط نزدیک و موثر مسئولین با مردم، کشاورزان و بهره برداران در بخش های آموزش، اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آسیب شناسی را باعث پیشرفت در رفع مشکلات آبی دانستند.

46

کد خبر 1512834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =