۰ نفر
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
اسکارلت جوهانسون علیه گلدن‌گلوب موضع گرفت

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اسکارلت جوهانسون هم خواستار فاصله گرفتن صنعت فیلم از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تا زمان اعمال اصلاحات اساسی شد.

اسکارلت جوهانسون هم به جمع منتقدان انجمن مطبوعات خارجی هالیوود پیوست و خواستار فاصله گرفتن صنعت فیلم از این انجمن تا زمان اصلاحات اساسی شد. انجمن مطبوعات خارجی کنترل و تاثیر زیادی در جوایز گلدن گلوب دارد.

کمپانی آمازون هم به این موضوع واکنش نشان داده و در پی انتقاد نتفلیکس و جنبش دیگر بس است، به تحریم کنندگان انجمن مطبوعات خارجی و گلدن گلوب پیوست. آمازون استودیوز گفته بود که پیش از ادامه همکاری با انجمن مطبوعات خارجی انتظار تغییراتی محسوس را دارد. این انجمن روز پنجشنبه تایید کرد برنامه‌ای شامل افزایش میزان رنگین پوستان و همینطور محدود کردن هدایا و پرداختی‌ها به اعضایی که در کمیته کار می‌ کنند، در نظر گرفته است.

اسکارلت جوهانسون گفته است، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود سازمانی است که توسط افرادی مثل هاروی واینستن مشروعیت دار شده و صنعت فیلم هم از آن پیروی کرده است. اکنون زمانش است که از این انجمن فاصله بگیریم و بر اهمیت و قدرت اتحاد تمرکز کنیم.

جانسون تاکنون ۵ بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده که آخرین مورد آن سال گذشته برای فیلم سینمایی «داستان ازدواج» رقم خورد.

پیش از این مارک رافلو بازیگر برنده جایزه گلدن گلوب در صفحه شخصی‌اش گفته بود، نمی‌تواند در مورد اینکه از دریافت کنندگان این جایزه بوده است، احساس خوشحالی و یا افتخار داشته باشد.

۵۸۵۸

کد خبر 1512889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =