نخستین نمایشگاه مجازی قرآن تا ۲۹ رمضان تمدید شد

ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از تمدید برپایی نمایشگاه مجازی قرآن خبر داد و گفت: نمایشگاه مجازی قرآن کریم تا چهارشنبه، ۲۹ رمضان برپا است.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال و بختیاری ، ابراهیم  شریفی  افزود: سامانه این نمایشگاه نیز تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه فعال خواهد بود و مردم می‌توانند از آن استفاده کنند.

طبق اعلام قبلی، فعالیت سامانه به نشانی iqfa.ir تا ۲۰ اردیبهشت‌ماه اعلام شده بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  با بیان اینکه چند موسسه قرآن و عترت این استان نیز دراین نمایشگاه مشارکت و همکاری دارند از مردم قرآن دوست خواست تا با توجه به تمدید مهلت برپایی نمایشگاه مجازی قرآن از این فرصت برای تهیه کتاب های دینی و قرآنی نهایت استفاده را ببرند.

شریفی ، با بیان اینکه این نمایشگاه دارای بخش های محتوایی و فروشگاهی است تصریح کرد: در بخش محتوایی فعالیت‌های خلاقانه موسسات و مراکز گوناگون فرهنگی در سطح ملی در زمینه‌های علمی و فرهنگی، مشاوره‌ای، وبینارهای تخصصی داخلی و بین‌المللی و بخش کودک و نوجوان ارائه شده است.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، تقویت عدالت توزیعی اقلام فرهنگی و فرهنگ دینی در سطح ملی را از ویژگی های مهم این نمایشگاه برشمرد و گفت: در این نمایشگاه شعبه استانی نیز راه‌اندازی شده است.

کد خبر 1513196

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =