طارمی: بهترین بازی‌ام بود؟ خیلی خوب بازی کردیم مخصوصا من

ستاره ایرانی پورتو پس از درخشش مقابل فارنسه از عملکرد خودش صحبت کرد و از شخصیت تیم برای پیروزی در مسابقات گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شب گذشته پورتو با درخشش مهدی طارمی مقابل فارنسه به برتری ۵ بر یک رسید. در این مسابقه ستاره ایرانی ۶۳ دقیقه بازی کرد و با ۲ گل و ۲ پاس گل بهترین بازیکن میدان نام گرفت.

او در پایان مسابقه در پایخ به سوال خبرنگار که آیا بهترین بازی خود در پورتو را به ثبت رسانده، اظهار داشت: مسابقه فوق العاده ای بود مخصوصا برای من، ما خیلی خوب بازی کردیم و باید به فارنسه هم تبریک بگوییم زیرا آنها بازی معمول خودشان را انجام دادند و مثل بقیه تیم ها ۱۰ نفری دفاع نکردند. به آنها تبریک می‌گویم.

وی در خصوص همکاری‌اش با دیگر مهاجم پورتو، تونی مارتینز گفت:‌ همه بازیکنان برای تیم بازی می‌کنند و مهم نیست چه کسی در ترکیب است. چه با تونی بازی کنم چه موسی برای پیروزی می‌جنگیم. ما برای نشان دادن شخصیت‌ خودمان می‌جنگیم که این را اتفاق خوبی می‌دانم.

طارمی در خصوص احتمال قهرمانی در پرتغال نیز گفت: ۲ بازی مانده و ما در این ۲ بازی قصد داریم شخصیت خودمان را نشان دهیم. می‌خواهیم در این ۲ بازی به پیروزی برسیم. به همین دلیل تلاش خواهیم کرد.

در جدول لیگ پرتغال اسپورتینگ با یک بازی کمتر و ۷۹ امتیاز در صدر قرار دارد و پورتو با ۷۴ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفته است. در صورت پیروزی اسپورتینگ، دستان طارمی از رسیدن به جام بازخواهد ماند.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1513604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =