خانواده ها نگران برگزاری حضوری امتحانات نهایی نباشند

جلسه کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور مدیران دستگاههای اجرایی به صورت ویدئو کنفراس برگزاری شد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر ثمینی در حاشیه این جلسه اظهار داشت: تردد وسائط نقلیه از ساعت ۱۲ روز سه شنبه بیست و یکم تا ساعت ۱۲ روز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه جاری بین شهرهای استان ممنوع و کنترل عبور و مرور از مبادی ورودی و خروجی شهرها انجام خواهد شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به مصوبه جدید ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: با تصمیم ستاد، جریمه خودروها با پلاک غیر بومی برای ورود به شهرهای با وضعیت زرد نیز افزایش پیدا کرده است .

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از مردم در ایام تعطیلات نوروز پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکرده و هشدارهای ستاد کرونا را جدی نگرفتند، شاهد موج چهارم کرونا در کشور بودیم به نحوی که وضعیت در بیشتر شهرهای کشور قرمز شده بود .

 دکتر ثمینی ضمن تشکر از مردم تصریح کرد: از هم استانی های محترم می خواهیم در تعطیلات پیش‌رو از سفرهای غیرضروری، مسافرت، گردهمایی و تجمع خودداری کنند تا بتوانیم شاهد کاهش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا باشیم .


معاون استاندار لرستان در ادامه با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در مقاطع نهم و دوازدهم گفت: با تدابیری که از طرف آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی استان اندیشیده شده، جای هیچ گونه نگرانی برای خانواده وجود ندارد و تمامی امکانات برای برگزاری امتحانات فراهم آمده است .

وی در مورد چگونگی برگزاری نماز عید سعید فطر عنوان داشت: نماز عید فطر بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا، با توجه به رنگ بندی شهرها در فضاهای باز و با جمعیت محدود و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود .

46

کد خبر 1513669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =