تبیین نقاط قوت و ضعف کمیته سلامت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد

رئیس HSE و دبیر کمیته سلامت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد با اشاره به برگزاری اولین جلسه این کمیته در سال جاری گفت: در این جلسه به مشکلات و نقاط قوت و ضعف این کمیته در حوزه سلامت پرداخته شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد سلطانی زاده با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در اولین جلسه کمیته سلامت اظهار کرد: در واحد HSE منطقه اولین جلسه کمیته سلامت منطقه در سال جدید با حضور کلیه اعضاء متشکل از مدیر، معاونین، رئیس حراست، HSE و روابط عمومی در محل سالن اجتماعات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه یزد برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مسائل و مشکلات و نقاط قوت و ضعف در حوزه سلامت و آخرین آمار همکاران مبتلا به کرونا در سال جاری ارائه و بررسی شد.

رئیس HSE و دبیر کمیته سلامت منطقه یزد در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده توسط واحد HSE منطقه در شرایط قرمز کرونایی پرداخت و خاطرنشان کرد: پیگیری اعزام و حضور تیم مرکز بهداشت شهرستان در انبار نفت جهت انجام تست تشخیص سریع کرونا از پرسنل عملیاتی شاغل در انبار نفت، پیگیری خرید یک دستگاه تب سنج، برنامه ریزی جهت طب صنعتی پرسنل حراست منطقه، خرید اقلام بهداشتی از قبیل ماسک، مواد ضد عفونی و پیگیری تهیه البسه استحقاقی و استحفاظی از جمله این اقدامات بودند.

در پایان مدیر منطقه از اقدامات انجام شده توسط واحد HSE در حوزه سلامت و برنامه ریزی جهت مهار و رصد مبتلایان به کرونا در سطح منطقه  و همچنین روابط عمومی منطقه به جهت اطلاع‌رسانی ها، نصب بنر و پوستر در سطح منطقه، راهنمائی و پیگیری حل مشکلات مشتریان و ارباب رجوع از همان ورودی ستاد منطقه تقدیر و تشکر کرد.

۴۶

کد خبر 1513673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =