۱ نفر
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
نامه جنجالی پرسپولیس به سازمان لیگ/عکس

باشگاه پرسپولیس در نامه خود به سازمان لیگ،به شکلی جالب اتفاقاتی که در روز بازی این تیم با سپاهان رخ داد را پیش‌بینی کرده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شب گذشته در برنامه فوتبال برتر، جنجال‌های مربوط به بازی پرسپولیس - سپاهان همچنان ادامه پیدا کرد و در بحث میان سرپرستان دو تیم، صحبت از نامه‌ای شد که باشگاه تهرانی به سازمان لیگ ارسال کرده و خواستار تامین امنیت این تیم در جریان ورود به اصفهان، انتقال به ورزشگاه و در نهایت حرکت از استادیوم نقش جهان به فرودگاه شده بود.

در متن این نامه، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به بهاروند رییس سازمان لیگ نوشته بود که «جهت پیشگیری از اتفاقات ناخوشایند» در ۴ مورد، تاکید لازم را انجام دهید.

باشگاه پرسپولیس در توضیح این چهار مورد، به مواردی اشاره کرده که اتفاقا در روز بازی پرسپولیس - سپاهان رقم خوردند و در واقع سازمان لیگ و نیروی انتظامی موفق نشدند به طور کامل از آن‌ها جلوگیری کنند: «۱. عدم حضور هواداران در فرودگاه و اطراف هتل، ۲. عدم همراهی و مزاحمت هنگام انتقال به ورزشگاه از سوی موتور سواران ۳. جلوگیری از حضور نفرات اضافی در استادیوم و ۴. اختصاص مسیر مناسب جهت تردد تیم پرسپولیس تا فرودگاه.»

شب گذشته، سرپرست تیم سپاهان، ارسال این نامه را عامل اتفاقات پیش و پس از بازی دو تیم می‌دانست اما باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که با آگاهی از جریان‌سازی در فضای مجازی و کانال‌های هواداری، این نامه را ارسال کرده است.

همچنین در دیگر مسابقات لیگ نیز باتوجه به آنچه مدیران این باشگاه پرهوادار بودن پرسپولیس می‌دانند، چنین نامه هایی را به سازمان لیگ برای تامین امنیت ارسال کرده بود.

نامه جنجالی پرسپولیس به سازمان لیگ/عکس

256 251

کد خبر 1513749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۵:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
  33 48
  تیم همیشه طلبکار لیگ از قبل مشغول درست کردن حاشیه بوده.اینم سندش
  • مهدی IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
   15 20
   دقیقا
 • آسو IR ۱۷:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
  13 23
  مثل این می مونه یه بچه کار اشتباهی انجام داده و قبل اینکه ازش سئوال کنی خودش میگه من نبودم !!!
  • FR ۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
   9 11
   با اختلاف زیاد، بهترین کامنت همینه ...
 • صدرا IR ۱۷:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
  21 13
  دقیقن همش هم اتفاق افتاد. طرف رفته بیخ گوش فیلمبردار میگه برو اونجا فیلم بگیر فلان کن بیسار کن که چی؟؟ اینا خیلی آدمای ضعیفین. میخوان پرسپولیس قوی نباشه میخوان بازیکناش برن میخوان محروم باشن میخوان جو روانی درست کنن میخوانن از آب گل آلود ماهی بگیرن. ولی خدا حق رو به حق دار میده. از ذوب دوتا خوردن چقد تمیز یه پنالت ذوب رو هم نگرفته داور بعد دوباره میگه داور !!!!!!! اومده در مورد مسائل انظباطی بازی پرسپولیس سپاهان اظهار نظر میکنه!!!!! خیلی چیپید بابا