شناسایی ۲۵۸ بیمار مبتلا به کرونا دراستان چهارمحال وبختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۸ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد .

 به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال : دکتر مجید شیرانی افزود :طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۹۵ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۹۶ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

وی ادامه داد : طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۲۱۳ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۴۵ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت : هم اکنون ۳۷۳ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۳۱۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

به گفته شیرانی:  متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری  ۱۰۱۷  نفر است.

گفتنی است ،  هم اکنون ۵۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

 هم اکنون بجز شهرستان های کوهرنگ و خانمیرزا  که در وضعیت زرد قرار دارد، وضعیت سایر شهرستان های استان نارنجی است.

48

کد خبر 1513782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =