راه‌اندازی سامانه خدمات غیرحضوری ۱۵۲۱ در شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

در راستای حذف مراجعات حضوری، هوشمندسازی و مکانیزه نمودن پاسخگویی به متقاضیان و مشترکان، سامانه خدمات غیرحضوری ۱۵۲۱ شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با اعلام این خبر اظهار داشت: پایش انتظارات و نظرسنجی مکانیزه از نحوه ارائه خدمات به متقاضیان و مشترکان، افزایش کارائی و بهره وری نیروی انسانی، ارائه خدمات در حوزه استان و تحقق سیاست های دولت الکترونیک، به عنوان اهداف این طرح است.

سیدمحمد موسوی زاده گفت: در صورت تماس متقاضی و مشترک برق برای اخذ انشعاب و خدمات پس از فروش انشعاب، اطلاعات اولیه به صورت تلفنی توسط کاربران ۱۵۲۱ در سیستم ثبت و متقاضی یا مشترک راهنمایی گردیده که مستندات را آماده نموده تا با مراجعه حضوری همکاران این شرکت، اصل مدارک ملاحظه و تصویر آن دریافت شده تا خدمت موردنظر به انجام برسد.

وی با اشاره به این که شماره تلفن چهاررقمی ۱۵۲۱ از طریق تلفن همراه و تلفن ثابت، بدون گرفتن پیش شماره قابلیت دریافت و پاسخگویی دارد یادآور شد: در تمامی موارد و پایان هر مرحله از ارائه خدمات، جهت اطمینان خاطر از روند پیگیری درخواست ها، پیامک به متقاضیان یا مشترکان ارسال می شود.

وی با اظهار این که درخواست انشعاب برق و نصب کنتور، درخواست افزایش یا کاهش قدرت انشعاب و اطلاع از آخرین صورت حساب برق و پرداخت قبوض ازجمله خدمات قابل ارائه از طریق این سامانه است افزود: ارائه مشاوره و راهنمایی به متقاضیان و مشترکان وخدمات پس از فروش شامل تغییر نام، جا به جایی کنتور، اصلاح انشعاب، آزمایش کنتور، جمع آوری انشعاب و موارد مرتبط با خدمات مشترکین، از دیگر خدماتی است که از طریق سامانه ۱۵۲۱ انجام می شود.

48

کد خبر 1514218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =