شکایت عضو کمیته یهودیان انگلیس از ستاره آرسنال

عضو کمیته یهودیان انگلیس خواهان برخورد با ستاره مسلمان آرسنال به دلیل حمایت از فلسطین شد ولی در صفحات مجازی با موجی از حمایت‌ها از الننی همراه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد الننی ستاره مصری آرسنال جزو اولین فوتبالیست‌های جهان بود که وحشی گیری نظامیان صهیونیست علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.

در همین رابطه تل عوفر عضو کمیته یهودی های بریتانیا با باشگاه آرسنال تماس گرفته و خواهان برخورد با ستاره مصری به دلیل حمایت از مردم فلسطین شده است.

عوفر یهودی در توئتیرش نوشت: با مدیر باشگاه آرسنال صحبت کردم و از او خواستم تا با محمد الننی به خاطر انتشار پست حمایتی از فلسطین، برخورد کنند.

کمتر از 24 ساعت از این درخواست عضو کمیته یهودی های انگلیس نگذشته بود که موج عظیمی از حمایت از ستاره مسلمان در صفحات مجازی به خصوص توئیتر به راه افتاده و با راه اندازی هشتگ حمایتی « #we_support_Elnen» ما از الننی حمایت می کنیم، از این ستاره مسلمان حمایت کردند.

باشگاه آرسنال به این درخواست یهودی های انگلیس، پاسخ داد: با محمد درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد تا درباره آثار گسترده آنچه که نشر کرده اطلاع پیدا کنیم. ما به عنوان یک باشگاه فوتبال با هر نوع نژادپرستی مخالف هستیم و از مساوات حمایت می‌کنیم.

البته شکایت یهودی ها از این ستاره مسلمان آرسنال با حمایت‌های گسترده از او در صفحات مجازی همراه بوده است.

بیشتر بخوانید: توضیحات رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال درباره مدرک پزشک استقلال

253 251

کد خبر 1514740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =