صلاحیت ۳۵ داوطلب آبادانی از میان ۹۴ مورد شکایت وارده به هیات نظارت استانی انتخابات تائید شد

با پایان کار رسیدگی به اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده ی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، ۳۵ داوطلب حوزه ی انتخابیه ی شهرستان آبادان از میان ۹۴ مورد شکایت وارده به هیات نظارت استانی تائید صلاحیت شان را گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، ۹۴ نفر داوطلب رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه ی شهرستان آبادان (آبادان، چوئبده و اروندکنار) اعتراضشان را در هیئت نظارت استانی به ثبت رساندند که با اتمام کار رسیدگی این هیات در هایت ۵۴ نفر دوباره رد صلاحیت شدند و ۳۰ نفر صلاحیت شان برای حضور در عرصه ی انتخابات شوراهای تائید شد.

بر همین اساس از حوزه اروندکنار ۲ نفر مجدد رد صلاحیت شدند و چهار نفر صلاحیت شان تائید شد و از حوزه چوئبده نیز ۳ نفر مجددا رد صلاحیت شدند و یک نفر تایید صلاحیت گرفت.

از ۱۹۰ داوطلب تائید صلاحیت شده برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان آبادان ۱۵۸ نفر مربوط به آبادان، ۱۹ نفر مربوط به اروندکنار و ۱۳ نفر مربوط به چوئبده هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آن دسته از داوطلبانی که در هیات نظارت استانی نیز به طور مجدد صلاحیت شان برای حضور در عرصه ی انتخابات تائید نشد به شرط اینکه در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ثبت نام کرده اند، می توانند اعتراض شان را به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در مجلس شورای اسلامی ارائه دهند.

کد خبر 1514748

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =