پروازهای بین المللی به سرزمین‌های اشغالی لغو شد

فارس نوشت: در پی بالا گرفتن حملات موشکی فلسطینی‌ها به رژیم صهیونیستی، برخی شرکت‌های هواپیمایی بزرگ بین المللی پروازهای خود به مقصد تل‌آویو و به طور کلی سرزمین‌های اشغالی را لغو کردند.

بر همین اساس شرکت‌های دلتا ایرلاینز، امریکن ایرلاینز، یونایتد ایرلاینز آمریکا، لوفتانزای آلمان و بریتیش ایرویز انگلیس تمام پروازهای خود را به رژیم صهیونیستی متوقف کردند. حداقل ۶ پرواز در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بین نیویورک و تل‌اویو متعلق به شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز لغو شده است. امریکن ایرلاینز هم بنا به گفته سخنگوی این شرکت از ساعاتی دیگر پروازهای بین نیویورک و تل‌اویو را متوقف می‌کند.

لغو پروازهای بین المللی به سرزمین‌های اشغالی

شرکت یونایتد هم سیاست مشابهی را در پیش گرفته است. بریتیش ایرویز نیز گفته که پروازهای بین لندن و تل‌اویو از روز پنجشنبه لغو شده است. این شرکت در بیانیه خود آورده همانند دیگر شرکت‌های هواپیمایی ما پروازهای خود با مبدأ یا مقصد تل‌اویو را لغو کرده‌ایم. ایمنی و امنیت همکاران و مسافران ما همیشه اولویت نخست ما بوده و ما به نظارت دقیق بر اوضاع ادامه خواهیم داد. شرکت لوفتانزای آلمان نیز از امروز پروازهای خود را به تلاویو متوقف کرده است.

گزارشات حاکی از آن است که از زمان آغاز درگیری‌ها در سرزمین‌های اشغالی، نیروهای مقاومت ۱۵۰۰ راکت موشک به اسرائیل شلیک کردند و در این بین برخی از این حملات به فرودگاه‌های رژیم صهیونیستی انجام شده و چندین بار به تعطیل شدن این فرودگاه‌ها منجر شده است.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1514749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =