«عروسی پسر زینت» در جشنواره «انسان‌شناسی بصریِ» مسکو/ عکس

مستند «عروسی پسر زینت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرهاد ورهرام در نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «انسان‌شناسی بصری» مسکو به نمایش درمی‌آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم مستند «عروسی پسر زینت» (Wedding of Zinat’s Son) به کارگردانی، تهیه‌کنندگی، پژوهشگری و نویسندگی فرهاد ورهرام، مستندساز سرشناس و باتجربه، در جدیدترین حضور بین‌المللی خود به نمایندگی از سینمای ایران،  ساعت ۱۹ امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت (۱۴ می ۲۰۲۱) در گالری «ترتیاکف» Tretyakov در کشور روسیه اکران می‌شود. 

«عروسی پسر زینت» که پخش بین‌المللی آن بر عهده شرکت «هنر هفتم» به مدیریت علیرضا شاهرخی است در بخش «رقابتی اصلی» نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «انسان‌شناسی بصری» مسکو حضور دارد. 

«عروسی پسر زینت» در جشنواره «انسان‌شناسی بصریِ» مسکو/ عکس

این جشنواره، توسط مجمع بین‌المللی انسان‌شناسی بصری مسکو، با همکاری دانشگاه دولتی «لومونوسف» Lomonosov مسکو، انستیتوی مردم‌شناسی و آکادمی علوم روسیه در بخش‌های مختلف رقابتی و غیررقابتی از جمله؛ بخش«رقابتی اصلی»، بخش رقابتی «فیلم‌های اول»، بخش «سینما»، بخش «نمایش ویژه»، بخش «فروم» و ... از روزهای ۲۱ تا ۲۶ اردیبهشت ماه جاری (۱۱ تا ۱۶ می ۲۰۲۱) در گالری «ترتیاکف» در شهر مسکو پایتخت کشور روسیه برگزار می‌شود.  

مجمع بین‌المللی انسان‌شناسی بصری تحت عنوان «دوربین واسطه»، هر دو سال یک‌بار و با هدف نشان‌دادن تنوع و وحدت فرهنگ مردم جهان، ملاقات مخاطبان سینما با زندگی روزمره مردم در دورافتاده‌ترین نقاط زمین و برقراری گفت‌وگو با آنها از طریق هنر سینما این رویداد سینمایی را در شهر مسکو در کشور روسیه برگزار می‌کند. 

«عروسی پسر زینت» در جشنواره «انسان‌شناسی بصریِ» مسکو/ عکس


۵۷۲۵۹

کد خبر 1514770

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =