۱ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
کنایه مهاجری به زنبیل به دست‌های انتخابات

محمد مهاجری با کنایه به برخی اصولگرایان حامی احمدی‌نژاد نوشت: زیاده عرضی نیست جز اینکه نظیر این دوست عزیز را که چندجا زنبیل گذاشته بود، بعدها در موقعیتهای دیگری هم مشاهده کردم  و منتظرم این روزها باز هم ببینم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد مهاجری روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصولگرا در  یادداشتی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد نوشت:

در آستانه هر انتخاباتی یاد یک خاطره می‌افتم که در اوج تلخی خنده‌دار است. دوست عزیزی در انتخابات سال 84 فعالیت سیاسی چندلایه ای داشت. صبح‌ها می‌رفت ستاد قالیباف؛ بعد سری به ستاد لاریجانی می‌زد؛ عصر هم روانه ستاد احمدی نژاد می‌شد. رفیق بزرگواری می‌گفت شب هم که هوا تاریک می‌شد، خودش را به ستاد هاشمی هم نشان می داد.

بالاخره احمدی نژاد رای آورد. او هم ابتدا استاندار شد و بعدا به معاونت یکی از وزارتخانه‌های کشور رسید. بعد از دولت احمدی‌نژاد هم سرش بی کلاه نماند و به مدد شورای شهر یکی از کلانشهرها که با  ما اصوالگراها همسو بود، شهردار شد. بعد از آن هم در یکی از موسسات اقتصادی مهم، سمت مهمی گرفته و الان مشغول خدمت است.

زیاده عرضی نیست جز اینکه نظیر این دوست عزیز را که چندجا زنبیل گذاشته بود، بعدها در موقعیتهای دیگری هم مشاهده کردم  و منتظرم این روزها باز هم ببینم.

216216
 

کد خبر 1514889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =