۰ نفر
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
دو تندیس به مناسبت روز شهرکرد رونمایی می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: به‌مناسبت چهارمین نکوداشت روز شهرکرد، تندیس مرد گیوه‌دوز و مرد کلاه‌مال رونمایی و نصب می‌شود.

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،بهادر عبدالغنی در جلسه هماهنگی برنامه روز شهرکرد اظهارداشت: با توجه به تعامل بین شهرداری و صدا و سیما امسال برنامه‌ها به صورت مجازی و تلویزیونی پخش می‌شود.

وی افزود: انتشار پیام تعدادی از مسئولان استانی، معرفی شهر شهرکرد، اجرای موسیقی پاپ و محلی و رونمایی و نصب تندیس مرد گیوه‌دوز و مردکلاه مال ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این روز است.

شهردار شهرکرد با اشاره به شرایط اپیدمی بیان کرد: تعامل دوسویه شهرداری با صدا و سیما و فضای مجازی سبب می‌شود ویژه برنامه روز شهرکرد راحت‌تر در دسترس مردم قرار گیرد و پربازدیدتر شود.
 
فرهاد رئیسی رئیس شورای اسلامی شهرکرد در ادامه جلسه با بیان اینکه روز شهرکرد تنها مختص به شهرداری نیست، خاطرنشان کرد: شهرکرد ویترین استان است و برگزاری ویژه برنامه روز شهرکرد باید با اهتمام ویژه انجام شود بنابراین می‌طلبد تمامی دستگاه‌های متولی در امر برگزاری این مراسم مشارکت کنند.

وی با بیان اینکه افراد برجسته شهرکرد باید هرساله در برنامه روز شهرکرد معرفی شوند، افزود: روز شهرکرد، روز تکریم از افرادی است که با اقدامات خود برای این شهر افتخارآفرینی کرده‌اند و می‌طلبد امسال کشاورزان نمونه شهرکرد معرفی شوند.

46

کد خبر 1514967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =