۴ نفر
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
تنهایی فرهاد و خوش شانسی یحیی/ باختیم اما حقمان نبود

همه ناراحتیم از پنالتی که گرفته نشد و تک موقعیتی که پرسپولیس داشت و گل شد گرچه اشتباهات و نقایص فنی تیم را نمیشه کتمان کرد اما واقعا فرهاد تنهاست و انصاف نیست او به تنهایی بار مشکلات بیرون و داخل زمین را بر دوش بکشد.

هنوز ترکش های صعود از آسیا در بدنه تیم وجود داره و خستگی و مصدومیت  و جدایی فراز و مشکلات خارج از مستطیل سبز طوری تمرکزمجیدی را برهم زده که ثبات در تصمیمات فرهاد کمرنگ شده و تغییر ات تاکتیکی وجابجایی نفرات و عدم درست بازی گرفتن از مهره هایی که تا همین دو هفته پیش بهترین هنرش بود اکنون به پاشنه اشیل فرهاد تبدیل شده.

این  که یحیی دو هافبک تاثیر گذار (کامیابی نیا و نعمتی )تیمش را تعویض میکنه و بهترین بازیکنانش ترابی و نوراللهی در بازی نبودند نشان از برتری فنی استقلال در نیمه اول داشت و تا جایی که بازی با برتری تفکرات فرهاد که انالیز درستی هم از حریف داشت پیش میرفت استقلال تیم برتر میدان بود اما پس از دریافت گل و درست در دقایقی که تجربه و گرفتن مشاوره درست و داشتن تمرکز برگ برنده هر مربیه فرهاد تنهاییش را حس کرد و تعویض هایش از روی احساس و اجبار بود.

مربی داریم که هم جلوی وزیر و فدراسیون و ناملایمتی ها ایستاده و باید حمایتش کرد.

 بی سلیقگیه تفاوت محسوس این بازی را با دیدار رفت در نظر نگیریم و هرچقدر در دیدار رفت خوش شانس بودیم امروز پرسپولیس روی خوش فوتبال را دید و تساوی عادلانه ترین نتیجه این دیدار بود.

وقت استراحت دادن به مظاهری فرا رسیده و وریا نهایت سعی و تلاشش را میکند اما وریای قبلی نیست.

مهدی پور و علی الخصوص ریگی که بهترین بازیکن زمین بود هافبک های تخریبی هستند ولی فانتزی باز نیستند و در نهایت یک کار انجام می‌دهند و نیاز به هافبکی پاسور و تمام عیار و پا به توپ در عمق دارند.

هافبک ها و مدافعان نباید اجازه پیشروی به بازیکنان حریف برای نزدیک شدن به محوطه جریمه را بدهند و به قولی باید اسکورت می کردند. عدم حمله به بازیکن صاحب توپ از معضلات استقلال است و احتیاج به مدافعانی (ضمن احترام )دریده و چغر و به قولی بد بدن داریم که رویارویی با آنها کابوس شبهای مهاجمان حریف باشد.

ترکیب میلیچ و نادری که هردو بازیکنان لب خطی هستند نمیتواند زوج خوبی برای سمت چپ باشد و وقتی هنر قائدی گرفتن توپ در لب خط و زدن به عمق و بر هم ریختن تمرکز ذهنی مدافعان حریفه او را در نوک حمله و میان مدافعان بلند قامت و خشن حریف تلف کردیم و هنرش را گرفتیم و ارسلان هم تک و تنها سازش کوک نبود.

256 251 

کد خبر 1515023

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهاجر IR ۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  13 12
  به جز همون ابتدای متن که دلیلی هم براش نیومده بقیه متن دقیقا اشاره به این داره که تیم فنی استقلال ضعیفه و نمی تونه از بازیکنان بازی بگیره
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  12 11
  پنالتی های بازی های قبل فراموش شده؟ تیمتون تیم نبود.فقط تخریب داشت
 • سرور کیسه IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  18 17
  پنالتی ک نگرفتن و بزار پای اون پنالتی الکی ک از شجاع گرفتن بزار پای اون پنالتی ک همام روی علیپور کرد و نگرفتن بزار پای دربی قبل ک روی عبدی پنالتی اعلام نشد بزار پای گل سالم ممد نوری ک مردود شد هه تازه یکی از اینا جبران شده دارین انقد میسوزین
 • سرور AE ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  12 11
  این آقا خبر آنلاین را با روزنامه استقلال‌ اشتباه گرفته. این تفاسیر من درآوردی را برو اونجا بکن.
 • GB ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  13 19
  عموجون كاميابي نيا و نعمتى به علت مصدوميت بين ٢نيمه تعويض اجبارى شدن نه درايت مربي شما نميدونى حرف نزن سنگين ترى
 • پرستو IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  15 14
  تحلیل کاملا درستی بود.. فرهاد دیشب تنها بود.‌ قرمزا فقط دیشب خوش شانس نبودند؛ آنها همیشه خوش شانس هستند. ولی همیشه اینطور نمیمونه.. روزی هم میرسه که تیم ما با ۷ گل لنگی ها را شکست میده و میشه کابوسشون.. باید صبر کرد..
 • US ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  20 16
  فرهاد تنهاست؟ ما غریبیم. غلامپور را زدند! ما را غریب کش کردند! بازی دست ما بود! داور علیه ما بود ابرها نگذاشتند! وزیر باعث باخت شد! وگر نه ما برنده بودیم! بسه بابا چی نوشتی !
 • فرابین IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  11 5
  کاملا حق با شماست، فارغ از اشتباهات فرهاد مجیدی که کاملا هم طبیعی است و هر مربی می تواند اشتباه کند ولی روحیه و جسارتی که فرهاد به تیم تزریق کرده ستودنی است.فرهاد تنهاست، اینجاست که نقش پیشکسوتان و بزرگان استقلال بیش از پیش در حمایت از فرهاد و استقلال تاثیر گذار است.
 • DE ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
  13 3
  خوبه به همین روند ادامه بدید.