حمله تند زریبافان به احمدی نژاد: از کسی که انتخابات را تخریب می کند ، اعلام برائت می کنم

زریبافان درباره محمود احمدی‌نژاد گفت: بنده از کسی که انتخابات را به خاطر خودش تخریب می کند اعلام برائت جستم و همراه کسانی هستم که سرباز انقلاب و نظام و ولایت هستند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حضور مدیران دولت احمدی نژاد در ستاد انتخابات طی چند روز ثبت نام کاندیداها پررنگ و مشهود بود.

امروز هم برخی دیگر از وزرا و معاونان دولت سابق نامشان را به عنوان کاندیدا به ثبت رساندند.

مسعود زریبافان، معاون رئیس جمهور سابق، بعد از ثبت نام در انتخابات در پاسخ به این سوال که آیا با حمایت آقای احمدی نژاد وارد شده آید یا خیر؟، به خبرگزاری خبرآنلاین گفت: بنده با حمایت هیچ کس وارد انتخابات نشده ام. دوستی و رفاقت من با افراد بستگی دارد به میزان اعتقاد و دلبستگی آن‌ها به نظام، انقلاب و ولایت. به هر میزانی که افراد به نظام و انقلاب و مردم و ولایت نزدیک باشند، من هم به آنان نزدیکم. به هیچ فردی وابستگی ندارم.

او ادامه داد: دوست من کسی است که به شدت انقلابی و ولایی است بنابراین نباید به نفع کسی که نظام را تخریب می‌کند و انتخابات را قبول ندارد، کنار رفت.

این کاندیدای ریاست جمهوری عنوان کرد: بنده از کسی که انتخابات را به خاطر خودش تخریب می کند اعلام برائت جستم و همراه کسانی هستم که سرباز انقلاب و نظام و ولایت هستند و نوکر مردم. قوانین را هم قبول داشته باشند.

زریبافان در پاسخ به این سوال که آیا به نفع کاندیدایی دیگر کنار می کشید یا خیر؟ گفت: یقینا اگر از میان کاندیداها به این نتیجه برسم که فردی شایسته تر از من حضور دارد به نفع آن کنار می کشم.

216216

کد خبر 1515181

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =