۴ نفر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
آخرین خبرها از لیست شورای شهر تهران

تسنیم نوشت: نائب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: شورای ائتلاف یک مجمع برای اولین بار در کشور تشکیل داد و اسامی افرادی که کاندیدا شدند و با شورای ائتلاف هماهنگ هستند را به مجمع دادیم که رای گیری برای حضور آنها صورت گیرد.

مهدی  چمران درباره انشقاق بین شورای وحدت و ائتلاف گفت: اینکه انشقاق است بله وجود دارد، شورای وحدت کارهای خود را کرده بود امیدواریم به نتیجه واحد در انتخابات شوراها برسیم در انتخابات ریاست جمهوری مشکلی بین شورای ائتلاف و وحدت وجود ندارد.

چمران افزود:‌ در ارتباط با مبارزه با فساد همه خوشبختانه شعار آن را می دهند ولی امیدواریم همه در عمل به آن پایبند. ما در دوره قبلی شورای شهر چند سال تلاش کردیم که مشکل نقدی و غیرنقدی را در حوزه بودجه نویسی حل کنیم. حتی در بسیاری از شهرداری‌ها و حتی در دولت چنین رویه‌ای برقرار نیست. اقدام دیگری که کردیم این بود که دیدارهای چهره به چهره مردمی کمتر شود و این دیدارها در قالب فضای مجازی به شکل راحت‌تری شکل بگیرد.

وی درباره لیست‌های  منتشر شده در برخی رسانه‌ها  که از آن به عنوان لیست نهایی شورای ائتلاف برای شورای شهر تهران نام برده می‌شود، خاطرنشان کرد:  ما هنوز به هیچ لیستی نرسیدیم و شورای ائتلاف یک مجمع برای اولین بار در کشور تشکیل داد و اسامی  افرادی که کاندیدا شدند و با شورای ائتلاف هماهنگ هستند را به مجمع دادیم که رای گیری برای حضور آنها صورت گیرد که خروجی آن مشخص نشده است.  از سوی دیگر هنوز معلوم نیست این افراد در این لیست باشند یا خیر. 

چمران درباره ترکیب لیست نهایی شورای ائتلاف خاطرنشان کرد: قاعدتا ما حداقل‌هایی را برای حضور بانوان و هرچه قدر بیشتر بتوانیم حضور جوانان  در برنامه داریم. همانطور که در لیست مجلس ۱۷ یا ۱۸ نفر از جوانان در لیست بودند و ۶ نفر از خانم‌ها نیز در لیست حضور داشتند. 

خبر در حال تکمیل است...

۲۷۲۱۵

کد خبر 1515540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =