۰ نفر
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
چگونه ویزای استارتاپ کانادا بگیریم؟

اگر نخبه یا کارآفرین هستید و ایده یا طرح جدیدی در دست دارید و این روزها در ذهن تان مقاصد و روش های مهاجرتی را با دقت بررسی می کنید، بهتر است بدانید که کانادا کشور فرصت ها است.

شما هم می توانید به عنوان شخصی که ایده ی جدیدی در سر دارد از فرصت طلایی که دولت کانادا برای تان به وجود آورده استفاده کنید. این فرصت طلایی چیزی نیست جز ویزای استارتاپ کانادا. این ویزا که نوعی برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی است شرایط مهاجرت ایده پردازان کارآفرین را به این کشور مهیا می کند.

بدون اغراق این روش را می توان یکی از جذاب ترین و کامل ترین برنامه مهاجرتی کانادا دانست. چرا که نه تنها خودتان نسبت به سایر برنامه های مهاجرتی راحت تر ویزای تان را اخذ می کنید بلکه همسر و فرزندانتان نیز می توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند.

اما این تنها یکی از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق استاتاپ است. اگر دوست دارید از این ویزا بیشتر بدانید و با نحوه ی دریافت آن هم آشنا شوید، خواندن این مطلب را از دست ندهید و تا پایان همراه ما باشید.

چگونه ویزای استارتاپ کانادا بگیریم؟

گام به گام با دریافت نامه حمایتی ویزای استاتاپ کانادا

اگر تصمیم خود را برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا گرفتید و می خواهید با این روش مهاجرت را تجربه کنید پس بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین چیزاهایی که نیاز دارید، پشتیبانی صندوق‌های سرمایه گذاری کانادا یا افرادی که مایل به سرمایه گذاری در تجارت جدید شما باشند، است.

اما این بدین معنا نیست که هر صندوقی می تواند شما را حمایت کند بلکه صندوق سرمایه گذاری در کانادا و انکوباتور تجاری Incubator)) باید از مواردی باشد که توسط دولت کانادا برای شرکت در برنامه ویزای استارتاپ تعیین شده است.

پس به عنوان مرحل اول می توان متقاعد کردن یکی از این گروه ها یا صندوق های تعیین شده را دانست. شما باید ایده‌ی کسب و کارتان را به گونه ای به آن ها نشان دهید که متوجه شوند این ایده ارزش ارزشمند است زیرا در نهایت این گروه‌های سرمایه گذاری هستند که باید در مرحله اول برنامه کسب و کار شما را تایید کنند و حاضر به سرمایه گذاری در آن شوند.

اما انتخاب گروه های سرمایه گذاری به این بستگی دارد که خودتان تصمیم دارید چگونه بیزنس پلن مورد نظر ایده‌های خود را به طور مستقیم به آنها ارائه دهید. شما باید بفهمید که برای این کار به چه اسنادی نیاز دارید و چه کارهایی را باید انجام دهید تا ایده تجاری خود را به این صندوق ها ارائه دهید. برای مثال بعضی از گروه‌ها به یک طرح مشروط کاملاً توسعه یافته کتبی نیاز دارند، در حالی که دیگر حامیان این طور نیستند.

اما یک مورد مهم را هرگز فراموش نکنید و آن تحقیق درباره گروه های مختلف است. چرا که صندوق‌های سرمایه گذاری اهداف مختلفی دارند و برخی این طور ترجیح می دهند که در انواع خاصی از مشاغل سرمایه گذاری کنند. شاید بپرسید چطور می توان این بررسی را انجام داد؟ بسیار ساده است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت‌های آن ها کار تحقیق را آغاز کنید.

چگونه ویزای استارتاپ کانادا بگیریم؟

پس از اینکه یکی از صندوق های تجاری تصمیم گرفت تا از ایده و طرح تان پشتیبانی کند، نامه حمایتی تان را به شما ارائه می دهد و یک گواهی تعهد تکمیل شده را مستقیماً به اداره مهاجرت کانادا (IRCC) ارسال می‌کند. در این گواهی جزئیات مربوط به تعهد بین شما و سازمان سرمایه گذاری به طور کامل ارائه شده است.

اما نکته جالب این است که شما حتی می توانید از چندین سازمان سرمایه گذاری مختلف، بابت بیزنس پلن خود، حمایت دریافت کنید. اگر این کار را انجام دهید تمام سازمان های حامی شما جمع شده و شهروندی کانادا را با یک گواهی تعهد واحد به شما ارائه می دهند و شما هم یک نامه حمایت واحد دریافت خواهید کرد.

پس از گذشت همه این مراحل و زمانی که نامه حمایت خود را دریافت کردید، با فرض اینکه سایر مدارک مورد نیازتان را نیز فراهم و ارائه نمودید، می توانید برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا اقدام نمایید.

اگر هم چیزی از مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ این ویزای نمی دانید، بهتر است به لینک yun.ir/۲uuxea سری بزنید تا تمام اطلاعاتی که از ویزای استارتاپ کانادا باید بدانید را بدست آورید. فراموش نکنید که اطلاعات ناقص شما را از هدف تان که دریافت این ویزاست دور می کند.

بدون دردسر ویزای استارتاپ بگیرید!

شاید با خواندن تمام مراحل بالا این نگرانی در شما به وجود بیاد که پیدا کردن یک صندوق سرمایه گذاری و دریافت نامه حمایتی به این سادگی ها نیست و لازم است که یک فرد با دانش و اطلاعات بالا همراه تان باشد. کاملا درست است؛ حضور فرد یا افرادی که به تمام پیچ و خم های دریافت ویزای استارت آپ کانادا وارد باشد و بتواند کار شما را سریع تر پیش ببرد لازم و ضروری است.

حتی جالب است بدانید که اداره مهاجرت در چند جا از وب سایت خود قید کرده که دریافت نامه حمایتی پایان ماجرا و تضمین گرفتن اقامت کانادا نیست! حتی درمورد اینکه ممکنه سازمان شرکت های مورد تایید را بازنگری کرده و اگر شرایط مناسبی نداشته باشند و مورد تایید نباشند از لیست حذف می کنند نیز حرف زده است و این بدین معنی است حضور یک وکیل مهاجرتی خبره بیش از پیش مورد نیاز است.

به همین دلیل هم مشاوران و وکلای بین المللی پارسی کانادا در خدمت شما هستند تا با حفظ کامل سرمایه تان، در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به اخذ ویزا استارتاپ برای تان اقدام کنند. فراموش نکنید برای موفقیت در این راه و صرفه جویی در هزینه های مهاجرت و زندگی در کانادا باید با مشورت از یک وکیل حرفه ای راه تان را آغاز کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1515842