روابط‌عمومی‌ها باید برنامه‌محور و به‌روز باشند

استاندار قزوین گفت: مهارت‌آموزی و مجهز شدن به دانش روز مهمترین راهکار موفقیت در عرصه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به مناسبت فرارسیدن ۲۷اردیبهشت روز و هفته جهانی ارتباطات و روابط عمومی، پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام استاندار بدین شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه‌ای که موفقیت سازمانها، ادارات، شرکت ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی های آنها وابسته است.

امروزه روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و راهبردی یک سازمان نقش قابل توجهی دارند.

جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه‌ای، علمی و الکترونیکی از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است.بنابراین از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت راهبردی تاکید بر محیط برون سازمانی است و در واقع، منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، مشارکت در روند تصمیم‌گیری‌های یک مجموعه است.

در شرایط پیچیده عصر حاضر، روابط عمومی ها باید برنامه محور و به‌روز باشند تا با جلب اعتماد عمومی زمینه دسترسی مخاطبان را به مدیران دستگاه‌ها فراهم نمایند. مهارت‌آموزی و مجهز شدن به دانش روز مهمترین راهکار موفقیت در عرصه اطلاع‌رسانی و تکریم شهروندان است.

اینجانب فرارسیدن روز و هفته ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک عرض نموده و از درگاه پروردگار متعال موفقیت و سربلندی این عزیزان را مسئلت می کنم.

 هدایت الله جمالی پور

 استاندار قزوین

کد خبر 1515899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =