روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان چهارمحال‌وبختیاری، به عنوان روابط‌عمومی شایسته تقدیر معرفی شد

در ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش چهارمحال وبختیاری به عنوان روابط عمومی شایسته تقدیر در بخش پورتال معرفی شد.

به گزارش خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فریبرز حمیدی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با ارسال نامه‌ای به مدیرکل آموزش و پرورش استان،  کسب این موفقیت را به فرحناز قائدامینی تبریک گفت و خواستار تقدیر از دست‌اندرکاران کسب این موفقیت شد.

 در این نامه آمده است: بر اساس ارزیابی مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش و انطباق با شاخص‌های ارزشیابی صورت گرفته، اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری در بخش پورتال شایسته تقدیر شناخته شد.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان چهارمحال‌وبختیاری در این رابطه گفت: روابط عمومی آموزش و پرورش استان با درج بیش از ... خبر  کیفی در سال گذشته در پورتال رسمی این اداره کل و کسب حداکثر امتیاز در شاخص‌های تعداد و تناسب اخبار با رویدادها، جذابیت و اهمیت خبر، رعایت اصول دستوری و املایی در نگارش خبر، رعایت سرعت، دقت و کیفیت در انتشار اخبار، کیفیت و جذابیت تصاویر خبری و آلبوم تصاویر، موفق به کسب این عنوان شد.

مهدی پیکار ضمن تبریک این موفقیت   به مدیرکل و مجموعه آموزش‌وپرورش استان، با تاکید بر اهمیت و جایگاه موثر حوزه ارتباطات و روابط عمومی در موفقیت سازمانی گفت: برنامه‌محوری ، مخاطب‌شناسی، اقدام به‌موقع، ارتباط موثر با اصحاب رسانه، بهره‌برداری مناسب از ظرفیت رسانه و فضای مجازی و همدلی سازمانی مهمترین ویژگی‌های روابط عمومی موفق است.

پیکار ضمن تقدیر و تشکر از کارشناسان روابط‌عمومی اداره‌کل و مناطق هفده‌گانه آموزش‌وپرورش استان، خاطرنشان کرد: مجموعه کارشناسان روابط‌عمومی آموزش وپرورش استان در اداره‌کل و مناطق هفده‌گانه با تلاش‌های شبانه‌روزی توانستند به خوبی زحمات بی‌بدیل جامعه فرهنگیان استان را در یکسال گذشته به خوبی منعکس و با اطلاع‌رسانی موثر،به موقع و با کیفیت به عموم مردم استان در این زمینه نقش‌آفرینی کنند.

46

کد خبر 1516223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =