رویداد مجازی  Basal Insulin Therapy: Starting a New Century توسط شرکت داروسازی سانوفی برگزار شد

با توجه به پیشرفت های علمی صورت گرفته در کنترل بیماری دیابت و اهمیت ارتقا درمان بیماران دیابتی کشورمان، هدف از برگزاری این وبینار، ارائه ی تازه ترین مطالعات انجام شده پیرامون انسولینهای بازال نسل جدیددر کنترل دیابت بود.

انسولینهای پایه نسل جدید علاوه بر کنترل قند خون بیماران، مزایای مهمی از جمله نواسانات قند خون کمتر، افت قند کمتر، افزایش وزن کمتر  و همچنین انعطاف پذیری بیشتر در زمان تزریق در مقایسه با نسل اول انسولین‌های پایه برای بیماران دیابتی فراهم می‌کنند.

رویداد مجازی  Basal Insulin Therapy: Starting a New Century توسط شرکت داروسازی سانوفی برگزار شد

شرکت داروسازی سانوفی، که اولین وارد کننده ی انسولین پایه نسل جدید در ایران می باشد، با برگزاری وبینار Basal Insulin Therapy: Starting a New Century در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه، تازه های علمی پیرامون استفاده از انسولین های پایه نسل جدید در بیماران دیابتی نوع یک و دو را با بیش از ۶۵۰ پزشک متخصص در زمینه دیابت از سرتاسر ایران به اشتراک گذاشت.

در طی این وبینار به ترتیب دکتر مهاجر تهرانی (فوق تخصص غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران) دکتر نیافر (فوق تخصص غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تبریز)، و دکتر آموزگار (فوق تخصص غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) مطالعات مرتبط با مزایای استفاده از انسولین های پایه نسل جدید در بیماران دیابتی نوع دو را  مرورکردند و سپس دکتر سیاری فرد (فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران) مطالعات مربوط به استفاده از انسولین های پایه ی نسل جدید را در بیماران دیابتی نوع یک بیان نمودند.

ارتقا دانش علمی پزشکان  و دسترسی هر چه بیشتر بیماران دیابتی کشورمان به تازه ترین درمان های جهانی، نوید بهبود کنترل دیابت و  ارتقا کیفیت زندگی بیماران دیابتی کشورمان را  در قرن پیش رو بهمراه خواهد داشت.

۲۱۲۱

کد خبر 1516273