تغسیل و تکفین بیش از ۳۰ هزار بیمار کرونایی در بهشت زهرا(س)

دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط عمومی که روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، از تلاش‌های مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا تقدیر کرد و گفت: عملکرد موفق سازمان بهشت زهرا(س) در مدیریت بحران کرونا در تاریخ جاودانه می ماند و به طور یقین این موفقیت برگرفته از ایمان پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری هفته روابط عمومی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و همکاران ایشان گفت: جایگاه متعالی و فضیلت خدمت به خلق خدا در تعالیم مترقی اسلام، دارای مرتبت رفیع و منیعی است و عوامل سازمان بهشت زهرا (س) در زمانی که بسیاری از افراد حاضر به حضور در صحنه مقابله با بیماری کرونا نبودند به خوبی و بصورت تخصصی و با رعایت کرامت انسانی بیش از ۳۰ هزار بیمار کرونایی از دنیا رفته مورد تغسیل و تکفین قرار داده و با عزت مراسم خاک سپاری آنها را انجام دادند و تسلی خاطر بازماندگان بودند.
دبیر شورای عالی  انقلاب فرهنگی  در ادامه با اشاره به تغسیل با آب متوفیان کرونایی گفت: تغسیل با آب متوفیان کرونایی با توجه به شرایط خاص و حجم زیاد متوفی که توسط بهشت زهرا(س) صورت گرفت قابل تقدیر است.
سعیدرضا عاملی افزود: به طور یقین این موفقیت برگرفته از ایمان مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) بوده است و جامعه باید قدردان این موفقیت باشد.
دکتر عاملی گفت: در ایام دنیاگیری ویروس منحوس کرونا، این همکاران شما بودند که همراه با کادر درمان و گروه‌های داوطلب و جهادی جلوه‌های فراموش نشدنی و تاریخی از مواسات و همدلی به نمایش گذاشتند و با از خودگذشتگی لحظات زیبایی از نوع‌دوستی آفریدند.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تدفین متوفیان در مزارهایی که خودشان انتخاب می کنند امری پسندیده است؛ چرا که جداسازی ایشان می تواند مشکلات اجتماعی در آینده پدید آورد و اضطراب و نگرانی بازماندگان را افزایش دهد.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز در این جلسه گزارش مختصری از ۱۵ ماه مدیریت بحران کرونا در بهشت زهرا(س) و تلاش مجاهدانه و خاموش پرسنل ایثارگر بهشت زهرا(س)ارائه کرد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1516339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =