برای اولین بار در اکوسیستم نوآوری ایران، انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران به عنوان همکار اجرایی ایرانی نشست جهانی نوآوری(GIS)، توان خود را در راستای توسعه همکاری های بین المللی محققان، فناوران، نهادهای مرتبط با حوزه نوآوری و شرکت های بزرگ و کوچک به کار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران #نشست‌جهانی‌نوآوری GIS# با مشارکت شبکه عمومی همکاری بین المللی در تحقیق و توسعه و نوآوری اروپا (Eureka) که مقر فعلی آن در اتریش است، در تاریخ 17-20 می 2021، مطابق با 27-30 اردیبهشت 1400 برگزار می‌شود. این نشست فضای دیدارهای بین المللی برای محققان و نهادهای مرتبط با نوآوری و کسب و کارها را جهت شبکه سازی، اشتراک دانش و توسعه ایده های جدید تجاری فراهم می کند.
انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران به عنوان نهادی فعال در اکوسیستم نوآوری با هدف ارتقا سطح این تعاملات بین المللی محققان و شرکت های فناوری محور، پس از مذاکرات انجام شده با نهاد برگزار کننده در اتریش، برای اولین بار به عنوان #همکار_اجرایی این رویداد به عنوان Local_Support_Center#، پذیرفته و فعالیت خود را در راستای توسعه شبکه همکاری بین المللی آغاز نمود.
انجمن با همراهی رایزنی فناوری ایران در سفارت وین، اقداماتی را در راستای حضور نهادهای مختلف اعم از دانشگاهیان، فناوران، سازمان ها و نهادهای مرتبط با نوآوری و شرکت های کوچک و بزرگ فناوری محور انجام داده و تا کنون قریب به ۲۵۰  #شرکت‌کننده‌از_ایران (که در رتبه دوم شرکت کنندگان قراردارند و بیشترین تعداد آنها را بخش سلامت تشکیل میدهد) در میان حدود ۳۲۰۰ شرکت کننده از ۸۵ کشور جهان در بزرگترین رویداد نوآوری سالانه جهان که حددود ۲۰۰ سخنران از برجسته ترین اندیشمندان و فعالان بخش دولتی، عمومی و کسب وکارهای مطرح جهان حضور دارند، دیده می شود.
در روزهای منتهی به این رویداد انجمن و رایزنی فناوری در اتریش تلاش نمودند تا در کنار اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبین این رویداد، آموزش های لازم جهت بهره برداری حداکثری از این نشست در بخش های مختلف اعم از سخنرانی ها و مذاکرات B2B  ارائه گردد، تا شرکت کنندگان بتوانند با افراد متناظر و متخصصان و فعالان حوزه مرتبط با حیطه فعالیت خود حداکثر تعامل را نمایند و شبکه حرفه ای خود را در تحقیقات و کسب و کار بسازند.
علاقمندان می توانند از طریق بستر این رویداد به آدرس ذیل که تا 20 ماه می (30 اردیبهشت) برای ثبت نام باز است، اقدام به ثبت نام نموده و از آن بهره برداری نمایند.
برای ثبت نام رایگان این نشست به لینک زیر مراجعه فرمایید:
‏www.gis2021.com

45231

کد خبر 1516352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =