تقدیر از پیشکسوت فوتبال دهه ۴۰ خوزستان

افشین حیدری با دعوت از امیر زرگانی پیشکسوت فوتبال دهه چهل خوزستان و ایران از وی تقدیر کرد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از اسماعیل اسفندیاری؛ افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان طی مراسمی و با اهداء لوح از امیر زرگانی پیشکسوت فوتبالیست خوزستانی تقدیر و تشکر نمود.
بر پایه همین گزارش در این مراسم که با حضور نصیری معاون توسعه ورزش و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان  و  تنی چند از بزرگان ورزش خوزستان و با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد ، افشین حیدری از پیشکسوت فوتبال دهه چهل خوزستان تفدیر نمود.
حیدری در دیدار به خبر انلاین گفت: طبیعتاً تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی که سالها عمر و زندگی خود را در راه ورزش گذاشتند تا افتخارات ملی برای ایران کسب کنند، می تواند تبعات مثبت فراوانی داشته باشد. و ادامه داد این اقدام نه تنها باعث دلگرمی و شادابی پیشکسوتان می شود بلکه باعث خواهد شد جوانانی که تازه وارد ورزش قهرمانی شده اند با روحیه و انگیزه مضاعفی به تمرین و تلاش بپردازند.
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان  تصریح کرد: هر چه پیشکسوتان ورزش ما مورد حمایت و توجه قرار گیرند، جوانان بیشتری هم برای ادامه راه قهرمانی این بزرگان ترغیب می شوند. اگر هم این نسل قدیمی از قهرمانان به فراموشی سپرده شوند، جوانان هم رغبتی برای حضور مداوم و مستمر در ورزش نخواهند داشت.
در پایان این دیدار حیدری ضمن اهداء لوح به امیر زرگانی  نقش ورزشکاران علی الخصوص پیشکسوتان را برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا ، نقشی  بی بدیل دانست و در خصوص حضور حداکثری جامعه ورزش خوزستان در انتخابات پیش رو مطالبی را نیز گوشزد نمود.

48

کد خبر 1516353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =