گفتگوی مشاور رهبر انقلاب با سخنگوی جنبش انصارالله یمن

فارس نوشت: علی اکبر ولایتی و محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصار الله یمن در تماس تلفنی در خصوص تحولات اخیر و همکاری های فیمابین گفتگو کردند.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به حرکت مردم یمن برای مقابله و مبارزه با توطئه دشمنان و تحقق اهداف مورد نظر ملت بزرگ این کشور گفت: جنبش انصار الله یمن به رهبری آقای الحوثی نقش بسیار مهمی در پیشرفت نهضت مردم بزرگ یمن داشته است و مسئولیت های سنگینی بر عهده دارید و پیروزی های فراوانی هم در خدمت به مردم یمن داشته اید و امیدواریم هر چه زودتر اهداف مورد نظر و پیروزی های بیشتری برای این نهضت محقق گردد.

 ولایتی با تاکید بر مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از محور مقاومت و تاکید مقام معظم رهبری در توسعه روابط ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک گفتگوها و دیدارها محقق شود.

وی در بخش دیگری از این گفتگو از برگزاری نشست مجازی با حضور اندیشمندان و علمای اسلامی و آزادی خواهان جهان از سوی مجمع جهانی بیداری اسلامی در حمایت از نهضت مردم این کشور در برابر تجاوز دشمنان خبر داد.

محمد عبدالسلام هم در این گفت و گو تاکید کرد: ما همیشه از مواضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از امت اسلامی و به ویژه فلسطین قدردانی می کنیم و به نقش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت و از جمله در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی اعتماد داریم.

وی افزود: پیام شما را به اقای عبدالملک حوثی خواهم رساند و امیدواریم به زودی دیدارها برای توسعه روابط فی مابین انجام شود.

2727

کد خبر 1516434

برچسب‌ها