پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح ایران به تهدیدات آمریکا و اسرائیل

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس نماد تعهد ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی است و در این عملیات رزمندگان اسلام نشان دادند که چگونه از انقلاب حفاظت و چگونه تمامیت ارضی را در برابر دشمن تابن دندان مسلح حفظ کردند.

امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع کارکنان آموزشی پادگان ۱۰ نزاجا طی سخنانی با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند که زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و امروز همه افرادی که در این مسیر فعالیت می‌کنند تا ما شهدا را از خاطر نبریم، در جبهه مقدسی گام برمی‌دارند که این جای تشکر و قدردانی دارد.

وی در ادامه از اقدام شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری منطقه ۱۴ در تغییر نام بلوار هجرت به «شهیدان سرباز» و میدان هجرت به «شهدای پدافند هوایی ارتش» قدردانی کرد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش سپس با اشاره به سالروز عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس عنوان کرد: این عملیات نقطه عطف دفاع مقدس و مایه سرافرازی و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی است. عملیات بیت‌المقدس بزرگمردی، پادررکاب بودن، ایثارگری، ولایتمداری و شهادت‌طلب بودن ملت قهرمان ایران را به جهانیان نشان داد.

وی اظهار کرد: عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس نماد تعهد ملت ایران نسبت به انقلاب اسلامی است و در این عملیات رزمندگان اسلام نشان دادند که چگونه از انقلاب حفاظت و چگونه تمامیت ارضی را در برابر دشمن تابن دندان مسلح حفظ کردند. ملت ایران در جریان این عملیات بزرگ و مشترک توانستند در کنار نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه، دشمن را از خاک جمهوری اسلامی بیرون کنند.


 پاسخ دندان شکن نیروهای مسلح ایران به تهدیدات آمریکا و اسرائیل

امیر سیاری بیان کرد: دشمنی که می‌خواست یک‌روزه خرمشهر را بگیرد و سه روزه جزیره آبادان را تصرف و روز هفتم در میدان آزادی تهران با اصحاب رسانه مصاحبه کند، در عملیات بیت‌المقدس آن‌چنان شکست خورد که هرگز فراموش نخواهد شد.
 
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه امروز خانواده‌های ایثارگران ما باید به خود ببالند که چنین فرزندانی را تربیت و فدای آرمان‌های اسلام عزیز کردند، گفت: رفتار و سکنات شهدای برای همه ما درس‌آموز است. به برکت خون همین شهدا و زحمات آزادگان و جانبازان است که ما امروز توانسته‌ایم در برابر دشمنان بایستیم و تهدیدات را از بین ببریم.

امیر سیاری در پایان خاطرنشان کرد: شهدا پشتوانه ارزشی ملت ایران هستند و دشمنان ما باید بدانند نظام مقدس جمهوری اسلامی با برخورداری از نیروهای مسلح پا در رکاب آموزش‌دیده و تجهیزات و تاکتیک‌های تولید داخل و اراده جمعی و با داشتن روحیه ولایتمداری و ایثارگری و پشتیبانی قوی ملت قهرمان همچون دوران دفاع مقدس این آمادگی را دارند که در برابر هر تهدیدی بایستند و جواب دندان‌شکنی به آنان دهند.

27215

کد خبر 1516455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =