انعقاد تفاهم نامه همکاری در راستای اجرای طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از انعقاد تفاهم نامه همکاری در راستای اجرای گام پنجم "طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" در این استان خبر داد.

به گزارش  خبر گزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری  سید علی درخشان در تشریح این خبر اظهار داشت:  تفاهم نامه همکاری فی مابین سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) و دانشگاه علوم‌پزشکی،خدمات بهداشتی درمانی استان چهارمحال و بختیاری در راستای اجرای گام پنجم بسیج ملی مقابله با همه گیری کووید-۱۹ "طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی" منعقد گردید.


وی افزود: این تفاهم نامه با رویکرد تشدید بیماریابی، رهگیری حداکثری و واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹ به امضای طرفین رسید.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ادامه تعامل موثر درخصوص قطع زنجیره ویروس کرونا، هم افزایی و ارتقای هماهنگی به منظور مبارزه با این ویروس منحوس با بهره گیری از ظرفیت های استانی و شهرستانی و جلب مشارکت های مردمی را از اهداف انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد.
درخشان خاطرنشان کرد: اجرای طرح ملی شهید سلیمانی به عنوان طرح مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سپاه و سازمان بسیج مستضعفین در راستای مقابله با کووید۱۹ از آذرماه ۱۳۹۹ کلید خورد و تا کنون در قالب ۵ مرحله به اجرا درآمده است.
وی در پایان افزود: هم اکنون گام پنجم این طرح مبتنی بر "بیماریابی، رهگیری و واکسیناسیون عمومی " با هدف قطع زنجیره انتقال و کاهش مرگ و میر همزمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری در حال اجراست.

46

کد خبر 1516540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =