یادمان شهدا در کیش ایجاد می‌شود/خانواده شهدا سرمایه‌های نظام هستند

مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر اهمیت ایجاد یادمان شهدا در این جزیره تاکید کرد و گفت: خانوده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام و انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرآنلاین از کیش : محمدصادق سرافراز در آئین معارفه رئیس اداره امور شهدا و ایثارگران و ارتباطات مردمی کیش، اظهار داشت: خانواده معزز شهدا و ایثارگران سرمایه‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی هستند و باید با تمام توان از جایگاه ارزشمند آنان صیانت شود و همه ما باید با روحیه‌ای جهادی در اعتلای تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

وی همچنین توجه ویژه به ارتباطات مردمی را از مهمترین مسئولیت‌های مدیران سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری تصریح کرد: در نظام اسلامی مسئولیت‌ها امانت است و افراد دارای مسئولیت در حقیقت خدمتگزاران مردم هستند که باید برای ارائه خدمات شایسته تمام توان خود را بکار گیرند.

مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش محل ارائه خدمات به خانواده شهداو ایثارگران باید مکانی مناسب و درخور شان آنان باشد، اظهار داشت: همه ما حضور و وجودمان را مدیون خون شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آنان هستیم و هر اقدامی که با این حوزه مربوط می‌شود باید با تکریم کامل و در سریعترین حالت ممکن انجام شود.

او برگزاری یادواره شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و تقویت ارتباطات با مردم را سه محور اصلی فعالیت اداره امور شهدا و ایثارگران و ارتباطات مردمی کیش عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، دیدار با خانواده شهدا و حل مسائل و مشکلات آنان در اولویت قرار دارد و در حوزه ارتباطات مردمی نیز با توجه به تعطیلی نماز جمعه به دلیل جلوگیری و کنترل شیوع کرونا این اداره باید محل مراجعات مردمی باشد.

سرافراز تصریح کرد که برپایی مجدد نماز جمعه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش زمانی را در این برنامه سیاسی –عبادی به شنیدن مسائل مردم اختصاص خواهیم داد.

به گفته وی، کاهش بروکراسی اداری و ارسال نامه‌ها به صورت مستقیم به معاونت‌ها با هدف کم شدن زمان پاسخگویی و رسیدگی هرچه سریعتر به مسائل مردم مهم‌ترین اصول کاری سازمان منطقه آزاد کیش است.

ابراهیم فرجادی رئیس اداره امور شهدا و ایثارگران و ارتباطات مردمی نیز در این جلسه با اشاره به حضور ۲۰۰ خانواده شهید در جزیره کیش، خواستار ایجاد فضایی به عنوان یادمان شهدا در این جزیره شد و گفت که در همین راستا قرار است اطلاعات خانواده‌ها را جمع آوری و کتابچه یادبودی هم از آنان تهیه کنیم.

46

کد خبر 1516631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =