واگذاری ۱۴۰محدوده معدنی و اکتشافی در قزوین

معاون امور معادن سازمان صمت استان قزوین گفت: ۱۴۰محدوده معدنی و اکتشافی با مساحت ۴۰۰کیلومتر مربع و تنوع ۱۴نوع ماده معدنی از طریق مزایده به متقاضیان واگذار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اکبر معینی، معاون امور معادن سازمان صمت استان قزوین گفت: واگذاری این محدوده ها از طریق مزایده یک مرحله ای همزمان با ۶هزار محدوده معدنی و اکتشافی در ۳۱استان با دستور مقام عالی وزارت و معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارتخانه آغاز شده است.

او اضافه کرد: متقاضیان می توانند از روز جمعه ۳۱ اردیبهشت تا روز پنجشنبه ۱۳ خردادماه نسبت به ارائه قیمت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد) به آدرس www.setadiran.ir اقدام کند.

معینی افزود: پاکت ها و اسناد مزایده روز دوشنبه ۱۷خردادماه راس ساعت ۱۰ صبح در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زمان بازگشایی می شود.

او گفت: متقاضیان باید برای شرکت در مزایده نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور و تهیه گواهی امضای الکترونیکی (توکن) از دفاتر منتخب پیشخوان دولت اقدام کرده و در مزایده به صورت الکترونیکی از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت شرکت کنند.

معینی افزود: متقاضیان برای  کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه می توانند با شماره تماس ۴۱۹۳۴- ۰۲۱ پشتیبانی سامانه ستاد تماس بگیرند و صرفاً جهت اطلاع و مشاهده اطلاعات مزایده از روز شنبه یکم خردادماه به آدرس الکترونیکی http://qaz.mimt.gov.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین مراجعه کنند.

معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: متقاضیان باید تمامی مدارک مورد نیاز را با امضای دیجیتال و از طریق سامانه ستاد بارگذاری و ارسال نمایند ضمناً نقشه محدوده های معدنی براساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده در سامانه کاداستر معادن کشور به نشانی www.cadastre.mimt.gov.ir در قسمت نقشه معادن قابل مشاهده است.

این مقام مسئول افزود: کلیه فرایند برگزاری مزایده به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه ستاد است و هیچگونه مدرک فیزیکی توسط سازمان اخذ نمی شود .

استان قزوین دارای ۲۰۰محدوده معدنی دارای مجوز است که از این تعداد حدود ۵۰درصد دارای فعالیت هستند.

46

کد خبر 1516684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =