۰ نفر
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰

ثبت‌نام و برگزاری آموزش‌های صوتی و تصویری مجازی نکته و تست برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم و داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ آغاز شد.

قابل توجه کنکوری‌ها و دانش‌آموزان پایه دوازدهم، شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور در خدمتی جدید نسبت به برگزاری آموزش‌های صوتی و تصویری مجازی نکته و تست اقدام نموده‌ است. اطلاعات بیشتر از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی، به نشانی  www.sanjeshserv.ir  قابل دسترسی است.

در کنکور ۱۴۰۰، یک گام جلوتر از دیگران باشید!

در کنکور ۱۴۰۰، یک گام جلوتر از دیگران باشید! ثبت نام برای آموزش‌های صوتی و تصویری مجازی نکته و تست بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی، به نشانی  www.sanjeshserv.ir  آغاز گردیده است. این کلاس‌ها برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم و داوطلبان کنکور سراسری سال  ۱۴۰۰ شامل دروس تخصصی دو گروه علوم ریاضی و فنی و علوم تجربی برگزار می شود.

 از مهمترین مزایای این آموزش‌ها می‌توان به آموزش مفهومی مطالب، حل تست‌های نکته‌دار، آموزش و ارائه راه حل‌های کوتاه به صورت مجازی طی جلسات منظم در ۸ تا ۱۱ جلسه و ارائه جزوه‌های خلاصه درس به صورت فایل pdf  اشاره نمود تا داوطلبان با آمادگی کامل در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ شرکت نمایند.

دانش آموزان  برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات این آموزش‌ها به پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی www.sanjeshserv.ir  و کانال تلگرامی به آدرس @sanjesheducationgroup مراجعه نمایند. ‌

شماره تماس : ۴۲۹۶۶-۰۲۱

روابط عمومی

شرکت تعاونی خدمات آموزشی

کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

۲۱۲۱

کد خبر 1516710