۰ نفر
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
کدام مقام نظامی امروز به خانه اکبر ترکان رفت؟

مهر نوشت: وزیر دفاع گفت: اجر وافر خدمات صادقانه «اکبر ترکان» در طول عمر مدیریتی اش به خصوص در دوره مسئولیت وزارت دفاع و سازمان صنایع دفاع در پیشگاه خداوند ثبت و ضبط بوده است.

امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به همراه جانشین وزیر، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و جمعی از معاونین وزیر با حضور در منزل مرحوم اکبر ترکان با عرض تسلیت به خانواده وی، از خدمات و تلاش های آن مرحوم در سنگرهای مختلف خدمت به ویژه در دوره مسئولیت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح قدردانی کردند.

وی تصریح کرد: بی شک اجر وافر خدمات صادقانه مهندس ترکان در طول عمر مدیریتی اش به خصوص در دوره مسئولیت وزارت دفاع و سازمان صنایع دفاع در پیشگاه خداوند متعال ماجور و ثبت و ضبط بوده و موجبات رحمت واسعه و علو درجات معنوی ایشان را فراهم خواهد ساخت.

همچنین حجت الاسلام سید ضیاء الدین آقاجان پور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نیز در این دیدار با تسلیت درگذشت اکبر ترکان به همسر، فرزندان و خانواده معزا، گفت: همان گونه که در آیات و روایات به صورت متواتر آمده است، آنان که در راه خدا و در مسیر حفظ امنیت و ارتقاء قدرت بازدارندگی امت و نظام اسلامی تلاش می‌کنند، از اجر فراوانی در پیشگاه خداوند متعال برخوردارند.

وی ادامه داد: قطعاً مرحوم ترکان نیز به جهت خدمات ارزنده در عرصه صنعت دفاعی و ارتقاء قدرت و بنیه دفاعی و توان بازدارندگی ملی کشور در پیشگاه خداوند متعال از اجر و پاداش فراوان برخوردار خواهد شد و ان شاءالله در بهشت، همنشین برادر شهیدش و امام شهدا سکنی خواهد داشت.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نقش رزمندگان، مجاهدان و جهادگران عرصه دفاعی را در افزایش قدرت و توان دفاعی کشور ارزشمند و بی نظیر دانست و تصریح کرد: امنیت از مواهب الهی است که مرحوم اکبر ترکان در سال های طولانی در مجموعه صنعت دفاعی کشور در جهت تحقق آن تلاش های بسیار مبذول داشت و از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت الهی و بهشت برین را برای ایشان مسئلت می نماییم.

27215

کد خبر 1516931

برچسب‌ها