پلیس فتا: شاکیان صرافی کریپتولند به سایت گرداب مراجعه کنند

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: با توجه به دستگیری مدیران مختلف صرافی "کریپتولند" به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور؛ مالباختگان این صرافی می توانند مدارک و ادعای خود را در خصوص میزان سرمایه از دست رفته، به سایت گرداب ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرهنگ پاشایی از دستگیری متهم اصلی پرونده به نام "س. الف " و سایر اعضای این باند سازمان یافته به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور با دستور دادسرای ویژه جرایم اقتصادی خبر داد.

وی اظهار داشت: کلیه اعضای این صرافی  می توانند مدارک و ادعاهای خود را در مورد میزان سرمایه موجود در این صرافی با مراجعه به سایت gerdab.ir/fa/forms/۵  به منظور بررسی و رسیدگی ثبت کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در ادامه ضمن هشدار به کاربران و متقاضیان سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها و بورس ارزهای خارجی در خصوص عواقب کلاهبرداری های این حوزه هشدار داد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ پاشایی از عموم هموطنان خواست  که در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس https:‎//www.cyberpolice.ir و یا با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰از خدمات مشاوره ای و راهنمایی های همکاران ما در پلیس سایبری سراسر کشور بهره مند شوند.

47231

کد خبر 1517018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =