۲ نفر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
تکلیف ستادهای انتخاباتی اصولگرایان مشخص شد

تسنیم نوشت: سخنگوی شورای وحدت گفت: ستادهای رسمی و مردمی در تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها تشکیل می‌شود

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت تصمیمات مهم جلسه هیئت عالی این شورا را تشریح کرد؛ وی با اشاره به تدوین چارت سازمانی فعالیت ستادهای انتخاباتی شورای وحدت در سراسر کشور و لزوم تشکیل سریع این ستادها برای حمایت از نامزدی جناب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در شورای وحدت، دفاتر شورای وحدت در استان‌های کشور ماموریت یافتند تا نسبت به انتخاب فردی شایسته و توانمند از چهره‌های ملی و استانی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی شورای وحدت در آن استان اقدام نمایند. مسئول هیئت اجرایی مرکز استان نیز به عنوان نایب رئیس ستاد انتخاباتی تعیین می‌شود تا ظرفیت کمیته‌های اقشاری و موضوعی را در ستادها به کار گیرد.

وی همچنین افزود: علاوه بر مراکز استان‌ها، در تمام شهرستان‌ها، شهرها و بخش‌های استان نیز مسئولین هیئت‌های اجرایی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی تعیین می‌شوند و در صورت تصویب هیئت اجرایی انتخاب فرد دیگری به عنوان رئیس ستاد بلامانع است.

سخنگوی شورای وحدت در بخش دیگری از سخنان خود به شکل‌گیری ستادهای مردمی در کنار ستادهای رسمی شورای وحدت در سراسر کشور اشاره نمود و افزود: پیشنهاد علاقمندان تشکیل ستادهای مردمی در ستاد مرکزی انتخابات شورای وحدت بررسی و احکام آنان صادر خواهد شد. حکم رئیس ستاد استانی توسط رئیس ستاد انتخاباتی کشور در شورای وحدت صادر می شود حکم رئیس ستاد در شهرها و بخش‌های تابعه استان، توسط رئیس ستاد انتخابات استان صادر می‌شود.

متکی شکل‌گیری ستادهای روستایی را با مسئولیت نمایندگان و رابطین در روستاها را اعلام داشت و اضافه نمود: احکام آنان توسط رئیس ستاد شهرستان صادر می‌شود.

وی در پایان ضمن اشاره به این مسئله که فعالیت‌های انتخاباتی شورای وحدت در سراسر کشور با مسئولین ذیربط منصوب جناب آقای رئیسی هماهنگ خواهد بود، افزود: شورای وحدت تمام ظرفیت خود در سراسر کشور را برای حمایت یکپارچه از حجت الاسلام آقای رئیسی بسیج نموده است.

216216

کد خبر 1517279

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =