هنیه: آثار دردناک ضربات مقاومت بر اسرائیل ماندگار است

ایسنا نوشت: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد که این جنبش و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین ضربه محکمی را به دشمن اسرائیلی وارد کرد که پیامدهای دردناک آن بر اسرائیل و آینده آن باقی خواهد ماند.

به نقل از خرئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد که این جنبش و دیگر گروه‌های مقاومت فلسطین ضربه محکمی را به دشمن اسرائیلی وارد کرد که پیامدهای دردناک آن بر اسرائیل و آینده آن باقی خواهد ماند.برگزاری فلسطینی سما، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنرانی تلویزیونی چند ساعت بعد از اجرای آتش بس در نوار غزه با میانجی‌گری مصر گفت: گروه‌های مقاومت در یک صف ایستاده و ضربات دردناک و شدیدی را بر دشمن وارد کردند که پیامدهای عمیقی بر اسرائیل و بر جامعه آن و نهادهای امنیتی و نظامی‌اش و حتی بر آینده‌ آن در خاک مبارک فلسطین برجای خواهد گذاشت.

 

وی ادامه داد: غزه برای دفاع از مسجد الاقصی و برداشتن دست گناه کاران از محله الشیخ جراح در قدس، انتفاضه کرد. مقاومت یک آرمان ملی دارد که عبارت از آزادسازی فلسطین و اسیران و حق بازگشت است.

هنیه عنوان داشت: مقاومت قوی‌تر شده است و مسیر خود را می‌شناسد، مقاومت اراده و ایمان عمیقی نسبت به حتمی بودن پیروزی دارد همچنین ذهنی خلاق دارد که جهان شاهد آن بوده است. مقاومت برگ برنده‌های خود و یک آرمان ملی دارد که عبارت از آزادسازی فلسطین و آزادسازی اسیران از زندان‌های اشغالگران است.

وی بر لزوم انجام تلاش‌هایی برای وحدت واقعی در سطح سازمان آزادی بخش و نهادهای داخلی و در سطح ایجاد برنامه‌های ملی مشترک تاکید کرد.

هنیه تصریح کرد که باید روابط با کشورهای عربی و اسلامی و مناسبات با جامعه بین الملل تقویت شود.

وی افزود: ما در رهبری جنبش حماس به همراه تمام انسان‌های خیّر در جهان، اقدام به بازسازی آنچه که اشغالگر تخریب کرده است، خواهیم کرد و از تعهدات خود و وظیفه‌مان در قبال خانواده‌های شهداء و مجروحان و خانه‌های تخریب شده شانه خالی نخواهیم نمود.

310 310

کد خبر 1517507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
    0 2
    جاء الحق ذهب الباطل ان الباطل کان زهوقا / این وعده خداست و بی گمان محقق خواهد شد ! مستکبران و ظالمان جهان بدانند که در برابر حقیقت توان ایستادگی ندارند و همگی نابود خواهند شد ! تبریک به امت اسلامی و علی الخصوص ملت آزاده فلسطین . به امید آزادی کامل قدس شریف