ارائه خدمات حقوقی به مددجویان بهزیستی از طریق کانون وکلای استان یزد

رئیس سازمان بهزیستی استان یزد در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی گفت: طبق این تفاهم نامه بهزیستی متعهّد به ارائه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد، آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از معلولیت‌ها جهت کارمندان و خانواده اعضای کانون است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ علی محمد عطابخش در مراسم امضا این تفاهم نامه اظهار کرد: موضوع این تفاهم‌نامه ارائه مشاوره‌های حقوقی و عندالزوم اخذ وکیل معاضدتی جهت ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تحت پوشش و جامعه هدف بهزیستی از طریق کانون وکلا است.

وی افزود: این تفاهم نامه از تاریخ ۲۳ فروردین ماه سال جاری به مدت ۵ سال بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

رئیس سازمان بهزیستی استان یزد در خصوص تعهّدات بهزیستی در این تفاهم‌نامه خاطرنشان کرد: طبق این تفاهم نامه بهزیستی متعهّد به ارائه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد، آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از معلولیت‌ها جهت اعضاء، کارمندان و خانواده اعضای کانون است.

وی معرفی فعالیت‌های سازمان به اعضای کانون وکلا در قالب پکیج فراگیر را از دیگر تعهدات بهزیستی برشمرد و گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه بهزیستی می‌تواند مددجویان واجد شرایط خود را برای دریافت مشاوره و خدمات حقوقی با معرفی‌نامه کتبی به کانون وکلا معرفی و در صورت نیاز نسبت به تأمین مکان جهت استقرار یک وکیل برای ارائه خدمات حقوقی اقدام کند.

48

کد خبر 1517545

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =