استاندار همدان: ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در همدان در حال اجرا است

استاندار همدان گفت: بیش از ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در حوزه‌های مختلف استان همدان در حال ساخت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های ارتباطات روستاهای استان همدان و چهل نقطه دیگر کشور، که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شد، با اعلام این خبر افزود: کارگزاران دولت تدبیر و امید و همچنین با حمایت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فعالیت‌های مختلف و تأثیرگذاری در حوزه‌های مختلف استان همدان به سرانجام رسانده اند.

استاندار همدان با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ طرح مهم اقتصادی در حوزه‌های مختلف در استان همدان در حال ساخت است، گفت: استان همدان به مثابه یک کارگاه بزرگ سازندگی در حال فعالیت است.

شاهرخی با اشاره به اینکه همدان از استان‌های پیشرو در اتصال به شبکه ملی اطلاعات و ظرفیت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور است‌، خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از ۹۹ درصد یعنی ۹۰۷ روستا و خانواده‌های روستایی استان همدان به یکی از نیازهای مهم توسعه یعنی شبکه ملی اطلاعات دست پیدا کرده‌اند.

وی اضافه کرد: ۲۴ درصد از رشد زیرساخت‌های ارتباطات استان ظرف سه ماه اخیر حدفاصل بین سفر اول و سفر دوم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان انجام شده است.

46

کد خبر 1517775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =