وضعیت استان آذربایجان‌غربی از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: وضعیت استان هم اکنون از نظر شیوع بیماری کرونا شکننده است و ضروری است مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این وضعیت را ثبات بخشند تا شاهد کاهش فوتی ها و مبتلایان به این بیماری باشیم.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی مصطفوی روز دوشنبه سوم خرداد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با تبریک سی و نهمین سالگرد آزاد سازی خرمشهر، یاد و خاطره شهدای عملیات افتخار آفرین بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر را گرامیداشت و گفت: رزمندگان اسلام در نبرد با رژیم تا بن دندان مسلح بعث عراق با نثار خون این شهر عزیز را از اشغال آزاد کردند و سالروز آزاد سازی خرمشهر به نقطعه عطفی در تاریخ ایران اسلامی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: با وجود حمایت های بیشمار بسیاری از کشورهای دنیا از صدام و آمادگی و توان بالای نظامی رژیم بعث عراق در ایجاد تاسیسات مختلف دفاعی در خرمشهر، رزمندگان اسلام با توکل به خداوند متعال و با وحدت و همدلی توانستند خرمشهر را از دست نیروهای عراقی آزاد کنند.

معاون استاندار با تشریح شرایط استان در زمینه شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: وضعیت استان هم اکنون شکننده است و ضروری است مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی این وضعیت را ثبات بخشند تا شاهد کاهش فوتی ها و مبتلایان به این بیماری باشیم.

مصطفوی با اشاره به آغاز واکسیناسیون علیه بیماری کرونا در کشور گفت: روند واکسیناسیون بر اساس رده شغلی و سنی در کشور اجرا می شود و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا دی ماه افراد بالای ۱۸ سال در کشور واکسینه می شوند.

وی در ادامه، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، گفت: دشمنان نظام اسلامی با القای فضای ناامیدی در کشور قصد دارند مردم را از حضور در پای صندوق های رای مایوس کنند و این در حالی است که مردم ایران اسلامی در روز ۲۸ خرداد با حضور حداکثری در پای صندوق های رای دشنان را مایوس خواهند کرد.

رئیس شورای اطلاع رسانی آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود، مشارکت حداکثری، قانون‌مداری، امانت‌داری و بی‌طرفی را چهار اصل مهم انتخابات عنوان کرد و ابراز داشت: مسئولان باید تلاش کنند با رعایت این اصول، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

46

کد خبر 1518232

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =