فرمانداران البرز نسبت به تکمیل پروژه‌ها اهتمام ورزند

استاندار البرز خطاب به فرمانداران البرز گفت: تلاش خود را در ارتقای خدمات، زیرساخت‌ها و بویژه به سرانجام رسیدن پروژه‌های نیمه تمام، معطوف کنند چراکه تحقق این امور، برگ زرینی در کارنامه کاری آنان در جهت خدمت به مردم محسوب می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در نشست با معاونان و مدیران کل استانداری و فرمانداران استان که شامگاه  یکشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، افزود: تمامی لحظات سوم خرداد ماه سال ۶۱ که آزادی خرمشهر اعلام شد، یادآور حماسه، ایثار و مقاومت در برابر نظام سلطه بود که نقطه عطفی در تاریخ این مرز و بوم را رقم زد.


شهبازی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در روزهای پایانی دولت و در شرف برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری هستیم؛ بنابراین کار و مسئولیت ما به عنوان کارگزاران این نظام سخت‌تر شده و رسالت خطیرتری داریم.


وی گفت: ما در پست‌های مختلف، عهده‌دار مسئولیتِ  بخشی از جامعه هستیم و مردم چشم و امید به اقدامات و تصمیمات ما به عنوان نمایندگان حاکمیت دارند و در این راستا حفظ حرمت و آبروی مردم نیز در راس امور قرار دارد.


نماینده عالی دولت در استان البرز؛  با بیان اینکه در شرایط کنونی اولویت اول ما برگزاری انتخاباتی امن، پرشور و سالم است، افزود: در همین جمع مصوب شد که پروژه‌های نیمه کاره‌ای که مورد مطالبه مردم است و در دولت تدبیر و امید که برخاسته از رای و خواست مردم و مورد تنفیذ مقام معظم رهبری قرار گرفته، آغاز شده را هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسانیم تا مردم از آنها بهره‌مند شوند.
وی گفت: ما به عنوان مسئول در رده‌های مختلف، تا آخرین ثانیه هاباید متعهد به دنبال کسب رضایتمندی مردم باشیم.


شهبازی افزود: تبیین و تشریح اقدامات و دستاوردهایی که صورت گرفته، کارآمدی نظام را نشان می‌دهد و همچنین امید را در جامعه افزایش می دهد.


استاندار البرز افزود: همه ما مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را آرزومندیم بنابراین باید به عنوان دولت، بستری امن و سالم را برای برگزاری انتخابات فراهم کنیم چراکه در این مسیر توطئه‌های دشمنان و شیوع بیماری عالمگیر کرونا، ممکن است موانعی ایجاد ‌کند.


وی در پایان از فرمانداران خواست تا در جایگاه هیئت اجرایی مدافع حقوق مردم باشند و یادآور شد: تصمیمات سلیقه‌ای و جزیره‌ای که آبروی افراد را نشانه بگیرد، گناهی بزرگ است و پاسداری از حق مردم وظیفه ما است و رای و آبروی مردم همانند ناموس برای ما حرمت دارد.

46

کد خبر 1518237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =