گردان‌های القسام اسرائیل را تهدید کرد؛السنوار در انظار عمومی ظاهر شد/عکس

ایسنا نوشت: گردان‌های القسام اعلام کرد، مسجدالاقصی و قدس خط قرمز است و اجازه تجاوز به آن داده نخواهد شد و این گردان‌ها آماده حمله هستند.

 به نقل از سایت المیادین، گردان‌های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس اعلام کرد، فعل و عملش بر حرفش مقدم است و موشک‌های مقاومت در سکوهای پرتاب آماده و منتظر تصمیم گیری برای شلیک هستند.

سخنگوی این گردان‌ها در مراسم یادبود شهدای نبرد "شمشیر قدس" گفت، این پیروزی ثمره خون شهدا و نتیجه مبارک عملکرد مجاهدان در اتاق مشترک گروه‌های مقاومت بود.

وی دشمن صهیونیستی را به انجام اقدامات متقابل حمله در برابر حمله، خون در برابر خون و ویرانی در برابر ویرانی تهدید کرد و گفت: انگشتمان روی ماشه است و نبرد ما فصل هایی دارد که هنوز ثبت نشده است.

سخنگوی القسام گفت: قدس و مسجدالاقصی خط قرمز هستند و هرگز به اشغالگران اجازه نخواهیم داد که به مقدسات ما تجاوز کرده یا آن را دستاویز قرار دهد. به ندای قدس لبیک گفتیم و با موشک‌های خود دشمن را در قدس و تل آویو هدف گرفتیم و آنچه هنوز نشان داده نشده، بزرگتر است.

گردان‌های القسام به فلسطینی‌های ساکن داخل اراضی اشغالی سال ۴۸ که در نبرد شمشیر قدس شرکت کرده و محاسبات دشمن را در هم شکستند، تبریک گفت.

همچنین در این مراسم یحیی سنوار، رئیس جنبش حماس برای دومین بار در نوار غزه حاضر شد. وی برای نخستین بار پس از حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه دو روز پیش در خیابان های خان یونس دیده شده بود.

سنوار جزء رهبرانی بود که ارتش رژیم صهیونیستی تلاش داشت در این حملات او را ترور کند.

گردان‌های القسام اسرائیل را تهدید کرد؛السنوار در انظار عمومی ظاهر شد/عکس

310 310

کد خبر 1518565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =