تکنسین اورژانس توسط اراذل مضروب شد/ عکس

تسنیم نوشت: رئیس مرکز اورژانس تهران با اشاره به ضرب و شتم تکنسین اورژانس تهران توسط اراذل و اوباش، درباره جزئیات این رخداد توضیح داد.

دکتر پیمان صابریان با اشاره به حمله اراذل و اوباش به تکنسین اورژانس تهران اظهار داشت: روز گذشته یک مورد ناراحتی قلبی در خیابان آذربایجان به مرکز 115 اورژانس تهران اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله تکنسین‌های اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند که به علت حال نامساعد مددجو و نیاز سریع به فوریت‌های پزشکی و نبود جای پارک مناسب همکاران مقابل درب منزل مسکونی مجبور به پارک آمبولانس شدند.

صابریان افزود: تکنسین‌های اورژانس تهران بعد از نجات جان مددجو از مرگ حتمی هنگام برگشت به آمبولانس، ناگهان با سه جوان همسایه که از اراذل و اوباش سرشناس محل بودند مواجه می‌شوند؛ این افراد به بهانه اینکه چند دقیقه آمبولانس مقابل منزلشان متوقف بوده با تکنسین زحمتکش اورژانس درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند و وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم شدید قرار می دهند و به تجهیزات اورژانس خسارت جدی وارد می‌کنند!

رئیس مرکز اورژانس تهران در پایان گفت: هم‌اکنون تکنسین حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از اراذل و اوباش است.

تکنسین اورژانس توسط اراذل مضروب شد/ عکس

تکنسین اورژانس توسط اراذل مضروب شد/ عکس

47231

کد خبر 1518590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =