سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریالی سالانه ایمیدرو در منطقه صنعتی سفیددشت

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) سالانه ۱۳ هزار میلیارد ریال در منطقه صنعتی سفیددشت شهرستان بروجن سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی صمت استان ،مسئولان ارشد اقتصادی واجرایی- سیاسی چهارمحال و بختیاری با مدیران ایمیدرو دیدار کردند و درنشست با وجیه‌الله جعفری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد این سازمان برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری جدید در شهرستان بروجن اقدام کند.
استاندارچهارمحال و بختیاری دراین نشست گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) سالانه ۱۳ هزار میلیارد ریال در منطقه صنعتی سفیددشت شهرستان بروجن سرمایه‌گذاری می‌کند.
عباسی افزود: همچنین سود فروش تولیدات شرکت فولاد سفیددشت امسال برای تجهیز و آغاز طرح‌های سرمایه‌گذاری صرف شود.
عباسی تصریح کرد: تعدادی از سرمایه‌گذاران برای خرید سهام ایمیدرو و اجرای طرح گندله ‌سازی آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.
عباسی تصریح کرد:مسوولان چهارمحال و بختیاری از تکمیل زنجیره تولید در فولاد سفیددشت به‌ عنوان یکی از الزام‌های سرمایه‌گذاری حمایت می‌کنند و مقرر شد کارشناسان ایمیدرو تا ۲ هفته آینده میزان سرمایه‌گذاری در طرح‌های مورد نظر را برآورد و نتیجه را به استانداری چهارمحال و بختیاری اعلام کنند
رییس سازمان صمت استان هم گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده، قرار شد تا اجرای طرح تولید بیلت و نورد سرد در جوار تولید آهن اسفنجی سفیددشت در دستور کار قرار گیرد.
سجاد رستمی افزود:مدیرعامل ایمیدرو شرط تامین مواد اولیه را به‌ عنوان اولویت اصلی صدور جواز تاسیس در سرمایه‌گذاری‌ها دانسته است.

46

کد خبر 1518912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =