مبارزه با فساد باید در همه حوزه ها نهادینه شود

احمدرضا بهرامی رئیس شورای قضایی استان در نشست مشترک اعضاء شورای قضایی و شورای معاونین دادگستری بر نهادینه شدن مبارزه با فساد در جامعه تأکید کرد.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، رئیس شورای قضایی استان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تأکیدات ریاست محترم قوه قضائیه در خصوص مبارزه با فساد گفت: فساد در نظام اداری تنها به دریافت رشوه و یا جرائم مرتبط با مبانی اخلاقی منوط نمی شود و اگر فرد شاغل در یک دستگاه در راستای قواعد و ارکان سازمان متبوع خود فعالیت نکند این موضوع خود می تواند به عنوان فساد تلقی شود. بهرامی تکریم ارباب رجوع، ارتقاء سطح کیفی خدمات، و مبارزه با کار چاق کن ها را از اصولی دانست که همواره باید در همه دستگاهها به ویژه دادگستری و سازمانها تابعه قوه قضائیه مورد توجه قرار گیرد.
رئیس شورای قضایی استان در ادامه به موضوع انتخابات و لزوم فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری مردم پرداخت و اظهار داشت: همه ما مکلف هستیم تا با ایجاد شور و انگیزه مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنیم.
وی یکی از وظایف مهم مسئولان استان را نظارت بر حسن جریان انتخابات و پیشگیری و مقابله با تخلفات احتمالی دانست و گفت: مسئولان سازمانهای تابعه قوه قضائیه در استان باید هماهنگ با دستگاه قضایی از تمامی‌ ظرفیتها برای برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور استفاده کنند .
گفتنی است در نشست مشترک اعضاء شورای قضایی و شورای معاونین داگستری که به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد مدیران کل سازمانهای تابعه گزارشی از مجموعه اقدامات خود در سال گذشته را ارائه کردند.

46

کد خبر 1518921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =