نمایش «پهلوان هرگز نمی‌میرد» در تلویزیون

فیلم سینمایی «پهلوان هرگز نمی‌میرد» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمد کریمی با تکیه بر مضامین جوانمردی و پهلوانی شنبه ۸ خرداد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم ۹۰ دقیقه ای « پهلوان هرگز نمی میرد » توسط محمد کریمی  کارگردانی شده و تولید سال 98 است. این فیلم با پیرنگی ورزشی و با نشان دادن گوشه‌هایی از مرام و مسلک جهان‌پهلوان تختی در دوازدهمین جشنواره فیلم های ورزشی موفق به دریافت تندیس بهترین فیلم شد و جعفر دهقان نیز دیپلم افتخار بهترین بازیگری از این جشنواره را از آن خود کرد.

محمد کریمی تهیه‌کننده و کارگردان «پهلوان هرگز نمی‌میرد» درباره ساخت این فیلم توضیح داد: قصد داریم در زمینه تولید ساخت فیلم‌هایی با مضمون پهلوانی بیشتر فعالیت کنیم. زیرا نیاز جامعه تولید این‌گونه فیلم هاست. تصور می‌کنم نیاز است تا به مفاهیم ارزشمندی مثل دست‌گیری از نیازمندان، مرام و رفتار پهلوانی و ... در جامعه فعلی بیشترپرداخته شود. با ساخت این‌گونه آثار مشخص می‌شود این مرام‌ها، مسلک‌ها و کارهای عام‌المنفعه در گذشته بسیار پررنگ بوده وامروز هم می‌تواند مشارکت در کارهای خیر همین‌قدر تاثیرگذار و جدی ادامه یابد و به نوعی به فرهنگ‌سازی دراین زمینه بپردازیم. داستان این فیلم گوشه‌هایی از مرام و مسلک پهلوانی جهان پهلوان تختی را به تصویر می‌کشد. ابتدا در نظر داشتیم فیلمی مستند با موضوع پهلوانی تولید کنیم اما در ادامه تصمیم گرفتیم این فیلم به صورت داستانی تولید شود.

« پهلوان هرگز نمی میرد» داستان یک جوان عاشق کشتی را به تصویر می کشد که برای تصاحب دو بنده تیم ملی تلاش فراوانی می‌کند. او در آستانه تصاحب دوبنده تیم ملی دچار مشکلات  خانوادگی و حواشی می‌شود که داستان اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهد.

لوکیشن اصلی این فیلم سینمایی در تهران و زورخانه مسلم بن عقیل منطقه یافت‌آباد بوده است و این فیلم با همکاری وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای تهیه شده است.
سعید کریمی ،جعفر دهقان، محمد مهدی فقیه  ، شیوا خسرو مهر ، پریسا گلدوست ، زنده‌یاد منصور خاکی ، کیانوش گرامی ، غلامرضا اصانلو ، حشمت آرمیده ، محمد برسوزیان ، رحمان مقدم ، علی اصغر لطفی،حمید کریمی، مهدی قنبری، متین و ملینا زهری بیدگلی، میلاد جلالی بازیگران اصلی این فیلم داستانی هستند که مقابل دوربین هاشم گرامی و کامران ملکی قرار گرفتند.

۵۸۵۸

کد خبر 1518968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =