موافقان و مخالفان بازگشت کوین اسپیسی به سینما

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: انتخاب کوین اسپیسی برای نقش آفرینی در یک فیلم سینمایی ایتالیایی با واکنش‌های متفاوتی روبرو شده است.

خبر انتخاب کوین اسپیسی در اولین فیلمش بعد از اتهاماتی که در سال ۲۰۱۷ علیه وی مطرح شد، واکنش‌های زیادی را در رسانه‌های اجتماعی و همینطور صنعت سینما داشته است.

اسپیسی قرار است در این فیلم سینمایی به نام «مردی که خدا را نقاشی کرد» ساخته فرانکو نرو، کارگردان و بازیگر ایتالیایی، نقش کاراگاهی را بازی کند که روی پرونده‌های تعرض تحقیق می‌کند. فرانکو نرو به همراه همسرش نیز در این فیلم بازی می‌کنند. در بیانیه‌ای لوئیس نرو، تهیه کننده این فیلم از انتخاب کوین اسپیسی برای بازی در این فیلم دفاع کرده و می‌گوید که اتهامات علیه او اشتباه هستند. او اضافه می‌کند که کوین اسپیسی بازیگر بزرگی است و به همین دلیل او را برای این فیلم انتخاب کرده است.

یکی از شاکیان اسپیسی که او را به سوء رفتار جنسی در فیلم سینمایی «شیوع» محصول سال ۱۹۹۵ متهم کرده است، این اقدام لوئیس نرو و انتخاب اسپیسی را محکوم کرده است. او این تصمیم را گستاخانه، غیرمسئولانه و غیرمنطقی می‌داند. چراکه او در فیلم برای نقش یک محقق در مسائل سوءرفتار جنسی انتخاب شده و این در حالی است که او در زندگی خودش به همین جرائم متهم شده است.

پل شریدر نیز از اسپیسی حمایت کرده است. این نویسنده اعلام کرده بود اگر او گناهکار است او را زندانی کنید و اگر گناهکار نیست، بگذارید بازی کند. بسیاری از هنرمندان بزرگ انسان‌های بدی بودند. شریدر پیش از این هم به صورت نصفه و نیمه از سکوین اسپیسی حمایت شده بود. او در سال ۲۰۱۸ گفته بود، زندگی جرائم وجود دارند، اما در هنر جُرمی وجود ندارد. اسپیسی باید برای هر جرمی که مرتکب شده مجازات شود. اگر می‌خواهید، اینگونه افراد را زندانی کنید، اما هنر آن‌ها را سانسور نکنید.

۵۸۵۸

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1518973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =