محمد کاسبی: ترجیح می‌دهم بیکار باشم تا در هر اثری بازی کنم

میزان نوشت: محمد کاسبی بازیگر سریال «سر دلبران» گفت: طبیعتا همه ما نگران سلامتی خود و خانواده خودمان هستیم اما از سویی نمی توان تولیدات را تعطیل کرد زیرا قشر بزرگی از خانواده سینما و تلویزیون هم اکنون از این راه امرار معاش می کنند.

محمد کاسبی درباره وضعیت فعلی تولیدات با وجود شرایط بیماری کرونا گفت: طبیعتا همه ما نگران سلامتی خود و خانواده خودمان هستیم اما از سویی نمی توان تولیدات را تعطیل کرد زیرا قشر بزرگی از خانواده سینما و تلویزیون هم اکنون از این راه امرار معاش می کنند. 

وی در همین راستا ادامه داد: در ابتدا این را بگویم که ما باید از هنرمندان حمایت کنیم، اگر می خواهیم تولید متوقف شود باید جایگزینی برای درآمدزایی عوامل سینما و تلویزیون داشته باشیم، نمی توان از همه انتظار داشت تا در خانه بمانند زیرا هیچکس حمایتی از این قشر نمی کند و این خودشان هستند که باید گلیمشان را از آب بیرون بکشند.

کاسبی کم کاری خود در سالهای گذشته را به دلیل وسواس خود در انتخاب نقش اعلام کرد و افزود: دلیل وسواس من برای انتخاب نقش کاملا شخصی است، همیشه گزیده کار بوده‌ام و به همین دلیل دوستان می‌دانند که برای چه نقش‌هایی به من فکر کنند زیرا هر نقشی را در هر اثری بازی نمی‌کنم و البته که از این انتخاب خوشحالم. 

این بازیگر پیشسکوت سینما و تلویزیون ادامه داد: طی دو سال و نیم بیکاری چند اثر سینما، چندین سریال و تله فیلم را نپذیرفته‌ام، بعدها که آن آثار را دیدم به خودم گفتم که اشتباه نکرده‌ام و از اینکه در آن آثار بازی نکردم راضی هستم، کار برای بازیگر دو جنبه مالی و روحی دارد، هر بازیگری برای پذیرش و یا عدم پذیرش نقش منطق شخصی خود را دارد و برای من هم ارزش و اعتبار نقش بسیار مهم است.

وی با اشاره به اهمیت نقش برای حضور در آثار تصویری اذعان کرد: واقعیت امر ترجیح من بیکاری است به جای اینکه در هر اثری بازی کنم زیرا حوصله بازی در آثار ضعیف و کم کیفیت را ندارم. 

کاسبی با اشاره به دلیل دلیل کم کاری خود طی سالهای گذشته خاطرنشان کرد: واقعیت اینکه پیشنهادات نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است، برخی مواقع هم اگر پیشنهادی باشد مورد پسند من قرار نگرفته و ترجیح داده‌ام که در آن کار بازی نکنم. البته من همیشه در زندگی امیدوار بوده و توکلم به خدا است و همچنان به آینده امیدوارم.

۵۸۵۸

کد خبر 1519011

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • IR ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
    1 0
    بازیگر خوبی است ومن اورا بسیار دوست دارم . ولی برای بازیگران اینچنینی فقط یک دوره محدود میتواند اوج کار باشد . بازیگرانی که در اوج می مانند باید از نظر فیزیکی بتوانند هربار هنر جدید عرضه کنند وگرنه تام کروز هم الان خانه نشین بود ولی با حدور 60سال سن یک گرم چربی اضافه تو بدنش نیست . براد پیت هرروز خوشگل تر میشود و تیپ امروزه ای میزند لذا هم نقش جوان وهم میانسال بازی میکند و موفق هم هست .