فعال‌سازی ظرفیت‌های تبلیغاتی البرز در راستای تحقق سیاست‌های انتخاباتی کشور

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان البرز با اشاره به نقش مهم رسانه‌ها و روابط عمومی دستگاه‌ها در جلب مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات گفت: با دستور نماینده عالی دولت در استان زمینه‌سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات یکی از اهداف محوری کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات است.

به گزارش خبرآنلاین ازالبرز؛ به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز؛ «محمد رضا جهانشاهلو» در نشست ویدئوکنفرانس وزارت کشور که با حضور مدیران کل استانداری‌های سراسر کشور برگزار شد،  افزود: با ابلاغ شرح وظایف کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات از سوی وزارت کشور، کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان در تلاش است تا از طریق ظرفیت‌سازی مستمر برای پوشش برنامه‌های ستاد انتخابات از طریق رسانه‌های رسمی استان اهتمام لازم را داشته باشد.

وی افزود: اعمال وحدت رویه و هماهنگ‌سازی روابط عمومی فرمانداری‌ها در امر اطلاع‌رسانی و تبلیغات انتخابات، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی روند اجرایی انتخابات ستاد، استان و شهرستان، ارتقای تعامل با اصحاب رسانه در استان در قالب تشکیل نشست‌های غیر رسمی، تشکیل گروه یا گروه‌های مجازی و بازدید از دفاتر رسانه‌ها به منظور تعمیق همکاری اصحاب رسانه استان با روند اجرایی انتخابات در دستور کار قرار دارد.

جهانشاهلو تصریح کرد: در راستای هم‌افزایی و مشارکت حداکثری ویبینار آموزشی بصیرت افزایی در انتخابات با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی همچنین تصریح کرد:  در این راستا مکاتبه با صدا و سیمای استان برای مدیریت و هماهنگی انجام گفتگوهای رسانه‌ای و مصاحبه‌های رئیس و مسئولان ستاد انتخابات در راستای تشریح برنامه زمان‌بندی فرایند اجرایی ثبت نام شورای شهر و روستا صورت گرفته و برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از روش‌های نوین و مدیریت تبلیغات و آگاهی در این خصوص ۳۰ طرح تبلیعاتی تهیه و تدوین شده که روزانه در فضای مجازی و پایگاه ها منتشر می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز در ادامه گفت: کمیته اطلاع رسانی تعامل مطلوب با مرکز صدا و سیمای، ایرنا دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی و سایر رسانه‌های فعال و پویا در استان در جهت اطلاع رسانی روند اجرایی و محتوای انتخابات دارد.

48

کد خبر 1519062

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =