مهدی طارمی: به جام‌جهانی نرویم نابودیم!

خیلی‌ها به زوج سردار-طارمی در بازی‌های ملی دل بسته‌اند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی طارمی فصلی فوق‌العاده در پورتو داشت. او ستاره بی‌چون و چرای تیمش بود و با بازی‌های درخشان دل خیلی‌ها را برد. حالا مهدی در بازگشت به ایران، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

همه چیز خوب پیش رفت

فصل که تمام شد. قبل از هر چیز خدارا شکر می‌کنم. وقتی به پورتو رفتم، می دانستم کار سختی برای بازی کردن دارم. اگر دقت کرده باشید شروع فصل برایم فراز و نشیب داشت. به هر حال سخت بود به ترکیب ثابت برسم. بازیکنی که به باشگاه جدید می‌رود زمان می‌خواهد تا عادت کند. پورتو این فرصت را به من داد. رفته رفته وضعیت برایم بهتر شد. در ترکیب جا افتادم و بعد از آن تا پایان فصل همه چیز خوب پیش رفت.

مردم پورتو...

در پورتو اصلا احساس غربت نکردم. یک شهر بندری است، شبیه به شهر خودمان بوشهر. مردمش هم شبیه مردم بوشهر هستند. خونگرم و مهربان. برای همین احساس راحتی می‌کردم.

یک نسل می سوزد

دیگر همه چیز مشخص است. باید از مرحله اول مقدماتی صعود کنیم. باید به جام‌جهانی برویم. همه می‌دانیم که چقدر با موفقیت تیم‌ملی دل ایرانی‌ها شاد می‌شود. با صعود تیم ملی لبخند روی لب مردم می‌آید. این برای ما یعنی همه چیز. اگر به جام‌جهانی نرویم یک نسل از فوتبال ما می‌سوزد اما با صعود به جام‌جهانی فوتبال‌مان رونق پیدا می‌کند.

10 روز مردم شاد بودند

اگر به جام جهانی صعود کنیم، یک منفعت برای فوتبال مان است ولی اگر نرویم، یک نسل از فوتبال مان نابود می شود. بنابراین رفتن به جام جهانی خیلی مهم است. وقتی صعود نکنیم کمتر به تیم ملی پرداخته می شود. بازی های ملی تعطیل می شود. مثلا ببینید رفتیم جام جهانی و بازی مان را بردیم، بعد از مدت ها که مردم خبرهای بد شنیده بودند، چقدر باعث شور و نشاط شان شد؟ 10 روز مردم واقعا شاد بودند و خوشحالی می کردند. همین که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم واقعا برایمان رضایت بخش است.

252 252

کد خبر 1519076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =